Sorum var Tansiyon düşğklüğüüüüü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra Begüm tarafından oluşturulan Tansiyon düşğklüğüüüüü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 556 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansiyon düşğklüğüüüüü
Konbuyu başlatan Azra Begüm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Benim tansiyon hep yerlerdeydi. Metroda fenalaştım bi gün eşim zor çıkardı dışarı. Markete falan tek gidemiyodum aniden tansiyonum düşüyordu yollarda eşimi arıyordum gel beni al diye çok zor hamilelikte maalesef ama normalmiş böyle olması

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
21. Hafta gebeyim başım çok dönüyor tansiyonum 6 bunu yaşayan var mı
3 hamilelik yaşadım ve üçündede hep tansiyonum düşüktü kan değerlerim yerlerdeydi bol bol dinlen acıkmadan hemen birşeyler ye tatlı tuzlu birde sabahları aç karnıyla üzüm pekmezi içiyordum iyi geliyordu

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
21. Hafta gebeyim başım çok dönüyor tansiyonum 6 bunu yaşayan var mı
Canım bende hamileyken öyleydim ve bi gün otobüste bayıldım malesef o yüzden uzun yolculuklarda olabildiğince tek dışarı çıkma yalnız duşa girme yanında hep yiyecek olsun tuzlu şeyler tüket kendini aç bırakma ve bol bol dinlen bide kan tahlili yaptır istersen değerlerine baksınlar

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Geçmiş olsun canım dikkat et
Bende de oluyordu, ve şuan hipotansiyon oldum 🤦 gebelikte sık sık olur beslenmemiz düzensiz olduğu için tansiyon düşebiliyor 🤷, tansiyonun düştüğü zaman ayaklarının altına iki tane yastık koy yarım saat falan dinlen iyi gelir bende öyle yapardım , bide çok fazla Tuz olmamak şartıyla tuzlu bir ayran içebilirsin kuzum 😉

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar