Tansiyon düşmesi.. :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayı1907 tarafından oluşturulan Tansiyon düşmesi.. :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 622 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansiyon düşmesi.. :(
Konbuyu başlatan Anneadayı1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 18 haftalik hamileyim ve hamileligimin basından beri bu durum bana 3.cü kez oluyor. Bugün evde temizlik yaparken birden bayılacakmış gibi bi his geldi midem bulandı ve soğuk ter attım resmen bi bardak su içtim ve dinlendim tansiyonumu ölçtüm büyük 10 küçük 6 cıktı. Daha öncede kalp çarpıntısı oldu bu belirtilere ek .o zaman da tansiyonum 16 ya 14 dü. Sizce bu tansiyon neden böyle oluyor ? Birde kan ilacı verdi doktorum bana kansızlığım da varmış doğumda çok kan kaybedecegiz diye mı veriliyo bu ilaç

Rümeysa B

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 18 haftalik hamileyim ve hamileligimin basından beri bu durum bana 3.cü kez oluyor. Bugün evde temizlik yaparken birden bayılacakmış gibi bi his geldi midem bulandı ve soğuk ter attım resmen bi bardak su içtim ve dinlendim tansiyonumu ölçtüm büyük 10 küçük 6 cıktı. Daha öncede kalp çarpıntısı oldu bu belirtilere ek .o zaman da tansiyonum 16 ya 14 dü. Sizce bu tansiyon neden böyle oluyor ? Birde kan ilacı verdi doktorum bana kansızlığım da varmış doğumda çok kan kaybedecegiz diye mı veriliyo bu ilaç
Tansiyon düşüklüğü oluyor hamilelikte dikkat etmelisiniz genellikle sol tarafa yatın ben 35. Haftamdayim halen yaşıyorum. Kan ilaçları genelde veriliyor kadınlarda kan düşüklüğü hep olduğu için

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım senin tansiyonun normal gebelikte bu tansiyon iyi yüksek olursa problem, düşünce tuzlu ayran içiyorsun tekrar çıkıyor tansiyonun ama yükselince indirmesi baya zor bu durumda gebelik zehirlenmesi yaşıyan annelerimiz bile var ve benim tansiyonum hep düşücek gebelikte büyük 8 küçüğüm 4 şaka gibi ama ben hep bu tansiyonlarla yaşıyordum 😅 bi ara bayılıyordum 5 büyük küçüğüm 4 dü o yüzden stres yapma kendine tansıyonun normal canım 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar