Sorum var Tansiyon küçük cıkması tehlikeli mi kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Tansiyon küçük cıkması tehlikeli mi kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,706 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansiyon küçük cıkması tehlikeli mi kızlar
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Bugün nst çekilirken 13.8 di biraz zaman sonra dr yanına gittiğimde dr tekrar ölçtürdü 11.7 çıktı
Şimdi iki saat önce 108.80 çıktı şimdi tekrar ölçtüm 112.86 olmuş zararı olur mu ya

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 24. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mısır büyüklüğünde.
Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 32 cm ağırlıgı 640 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
VALLA CNM BÜYÜK BİLMİOM BENİM HEP 90 ÇIKIYOR YANİ HEP DÜŞÜK BAŞIM DÖNÜYOR CNM ALLAH IM SELAMETE ÇIKARSIN İNŞ YARDIMCIN OLSUN
Amiiin cnm Allah razı olsun saglıkla bir alsaydık bebişlerimiZi

Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Gebelikte düşük tansiyon çok normal canım. Yüksek olması tehlikeli
Ay cok tesekkur ederim kucuk cok çıkıyor ya bu sıralar onu sordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu tansiyonlar da problem yok normal cıkmış hepsi
Kucuk çıkıyor sorun olmasında
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu tansiyonlar da problem yok normal cıkmış hepsi
Kucuk 8 olması normal mı benim normalı 10 6

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bugün nst çekilirken 13.8 di biraz zaman sonra dr yanına gittiğimde dr tekrar ölçtürdü 11.7 çıktı
Şimdi iki saat önce 108.80 çıktı şimdi tekrar ölçtüm 112.86 olmuş zararı olur mu ya
Geçen sağlık ocağındaki ebeye söyledim tansiyonum hep düşük diye gebelikte düşük tansiyon iyidir dedi yüksek çıkması sıkıntı

Tüm sayfalar yüklendi.