Sorum var Tansiyon olup normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Tansiyon olup normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 396 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansiyon olup normal doğum
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım yanlış anlama ama şimdi bir şeyi merak edip soru soruyorsun bildirim geliyor heyecanla açıyorsun bilmiyorum yazıyor onun yerine sadece beğensen ya da yazmasan bence daha iyi olabilir
Heh işte bende bunun için dedim bunu bende yaşadım çünkü geçen gün banada yazmıştı bende dedim kendi kendime bilmiyorsan yazma Allah Allah 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anlamam canm sağol bak bunu anlarım haklısın öyle yaparım bundan sonra ama öyle bilmiş bilmiş yorum yapılırsa cevabınıda veririm öyle herşeye konuşulmasını sevmem
Ah canım benim pardon sen kimsin yaa 😂 sevip sevmem umrumda değil

Anlamam canm sağol bak bunu anlarım haklısın öyle yaparım bundan sonra ama öyle bilmiş bilmiş yorum yapılırsa cevabınıda veririm öyle herşeye konuşulmasını sevmem
Napayım canm bilmediğim bi konuda yanlış bilgimi vereyim girip bakıyorum posta bilmiyorsam cevapsız bırakmıyorum en azından hem bildiklerime de cevap yazıyorum zaten ne biliyorsun derken herkesin bilgisi kendine bu seni ne bağlıyo pardon da 😃
Yazma arkadaş yazma kimse senin o posta girip bakıp yazmadan çıktığını bilmiyor sen rahat ol
Ayrıca beni bağlamış ki yazdım 😏

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Heh işte bende bunun için dedim bunu bende yaşadım çünkü geçen gün banada yazmıştı bende dedim kendi kendime bilmiyorsan yazma Allah Allah 😏

Yazma arkadaş yazma kimse senin o posta girip bakıp yazmadan çıktığını bilmiyor sen rahat ol
Ayrıca beni bağlamış ki yazdım 😏
Pardonda sen kimsinde bu kadar ilgilendiriyo seni işine bak sen arkadaşım sen kimsin kayle bile almadım seni ne yapacağımıda sana sormayacam canm nasıl isterse öyle davranırım keyfimin kahyasımısın gayette rahattım valla bilip bilmedikleri de umrumda olmaz ayrıca hem kimsinki bağlamış hayatımdaki yerin ne bı baktımda kimsesin işine bak senin yaptığın çok bilmişlik oda bana sökmez hadi canm😃😡

Pardonda sen kimsinde bu kadar ilgilendiriyo seni işine bak sen arkadaşım sen kimsin kayle bile almadım seni ne yapacağımıda sana sormayacam canm nasıl isterse öyle davranırım keyfimin kahyasımısın gayette rahattım valla bilip bilmedikleri de umrumda olmaz ayrıca hem kimsinki bağlamış hayatımdaki yerin ne bı baktımda kimsesin işine bak senin yaptığın çok bilmişlik oda bana sökmez hadi canm😃😡
Ayrıca yazmayacaktım ama sırf sana dert oluyo diye yazıcam pisliklikliğine hadi bakalım

Ayrıca yazmayacaktım ama sırf sana dert oluyo diye yazıcam pisliklikliğine hadi bakalım sen kimsinki sana göre hareket edicem buda burda kendini bişey sanmış yazık 😃

Son düzenleme:

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Ayrıca yazmayacaktım ama sırf sana dert oluyo diye yazıcam pisliklikliğine hadi bakalım

Ayrıca yazmayacaktım ama sırf sana dert oluyo diye yazıcam pisliklikliğine hadi bakalım sen kimsinki sana göre hareket edicem buda burda kendini bişey sanmış yazık 😃
Senin gibi seviyesiz olamiyacam👋👋,

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Senin gibi seviyesiz olamiyacam👋👋,
Ay yazık senin seviyenide gördük gerekli gereksiz herşeye burnunu sokmandan 👍

Kızlar sizi uyarmak zorundaydım lütfen konuşrken ne dediğinize dikkat edin
Ya birşeyi merak ediyorum da bu arkadaşın burada vasfı ne ki bnim kime ne yorum yaptığıma karışa biliyo ne yani istediğimiz kişinin yorumuna muhalefet olabiliyomuyuz canm?

Tüm sayfalar yüklendi.