tansiyon yükselişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Türkan tarafından oluşturulan tansiyon yükselişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,161 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı tansiyon yükselişi
Konbuyu başlatan Türkan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Meraba arkadaşlar 16+6 haftalık hamileyim bazen 13-6 geldi tansiyonum bu normal mi normalde hep tansiyonum düşük olur bu kötü bişey mi ? bide kan hapı magnezyum vitamin kullanıyorum ishal oldum dışkı siyah kan hapından mıdır kan hapını sabah akşam kullanıyorum fazla mı geliyor acaba

Son düzenleme:

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyon düzenli ölçümle anlaşılır. Bi kereye mahsus ise anormal bi durum olmaz. İki gün arayla ölc eğer artış varsa tansiyonunda doktoruna bildir. Yüksek tansiyon gebelikte sıkıntı yaratır. Kan ilacı ise dışkı rengini değiştirir. Doktor gunde 2 kere verdiyse sizde kansızlık olabilir bu sebepledir. Geçmiş olsun

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyon düzenli ölçümle anlaşılır. Bi kereye mahsus ise anormal bi durum olmaz. İki gün arayla ölc eğer artış varsa tansiyonunda doktoruna bildir. Yüksek tansiyon gebelikte sıkıntı yaratır. Kan ilacı ise dışkı rengini değiştirir. Doktor gunde 2 kere verdiyse sizde kansızlık olabilir bu sebepledir. Geçmiş olsun
suan artış yok eger olursa giderim doktoruma ama ishal neden olur

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Meraba arkadaşlar 16+6 haftalık hamileyim bazen 13-6 geldi tansiyonum bu normal mi normalde hep tansiyonum düşük olur bu kötü bişey mi ? bide kan hapı magnezyum vitamin kullanıyorum ishal oldum dışkı siyah kan hapından mıdır kan hapını sabah akşam kullanıyorum fazla mı geliyor acaba
Kan hapı yapıyo aynn

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kullandığın ilaçlardan dolayı dışkı siyah cnm geçmiş olsun

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Magnezyum ishal yapmıştır, kan ilacı dışkı renginin siyah olmasına sebep olur. Tansiyonunuz da yüksek değil gayet iyi, gyno Ferro sanol kullanıyor iseniz günlük 1 aç karnınıza almanız gerekiyor şimdilik.

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Magnezyum ishal yapmıştır, kan ilacı dışkı renginin siyah olmasına sebep olur. Tansiyonunuz da yüksek değil gayet iyi, gyno Ferro sanol kullanıyor iseniz günlük 1 aç karnınıza almanız gerekiyor şimdilik.
santafer fort kullanıyorum sabah aksam 1 tane ben tok karnına alıyorum ac karna migdemi bulandırıyor ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar