Tansyonun çok aşaği olmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgi Ali tarafından oluşturulan Tansyonun çok aşaği olmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 500 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansyonun çok aşaği olmasi
Konbuyu başlatan Sevgi Ali
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi Ali

Sevgi Ali

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalik ahmileyim tansiyonum çok aşaği düşiyor kofi içiyorum bi faydasini görmiyorum kan azlıyımda yok 2 defe baygılıngöçurdum. Napmaliyim

E

Eyllesen

Guest
Hamilelikte tansiyon normal kabul zamanlara göre daha düşer diye biliyorum .sizin kaç çıkıyor ?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalik ahmileyim tansiyonum çok aşaği düşiyor kofi içiyorum bi faydasini görmiyorum kan azlıyımda yok 2 defe baygılıngöçurdum. Napmaliyim
Gebeliğe bağlı olabiliyor canım o, sıcakların da çok etkisi var tabi. Yanında tuzlu çubuk kraker falan taşı sürekli. Kendini kötü hissedince tuzlu şeyler ye ve sıcaklarda elinden geldikçe dışarı çıkmamaya çalış geçmiş olsun

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Çok sıcak olduğu için sıvı tüketimini arttır canm bol bol dinlen baygınlık hissi geldiğinde ayaklarinin altına yastık koy dinlen dışarı çıktığın zamanda tuzlu şeyler al yanına çok fazla ayakta kalma

Sevgi Ali

Kayıtlı Üye
rank
Çok sıcak olduğu için sıvı tüketimini arttır canm bol bol dinlen baygınlık hissi geldiğinde ayaklarinin altına yastık koy dinlen dışarı çıktığın zamanda tuzlu şeyler al yanına çok fazla ayakta kalma
Teşekukrler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamilelikte tansiyon normal kabul zamanlara göre daha düşer diye biliyorum .sizin kaç çıkıyor ?
80...60

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar