Tarihi geçmiş meyve suyu içtim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sindandemir tarafından oluşturulan Tarihi geçmiş meyve suyu içtim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,643 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tarihi geçmiş meyve suyu içtim
Konbuyu başlatan Sindandemir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
En tehlikeli sut, et, balik ve yumurta diye biliyorum canim. Tuzlu ve sekerliden hemen zarar gelmez, coook zmn gecmesi lazim. Bozuk olsaydi ustunde beyaz kopuk, acarken pIsss diye bir ses gelirdi veya kokusu olurdu, icemezdin. Yinede bir danis doktoruna kendi rahatligin icin, yanlis yonlendirmeyelim, fakat insallah birsey olmayacaktir, yuregine ferahlik ver.

Sindandemir

Kayıtlı Üye
rank
En tehlikeli sut, et, balik ve yumurta diye biliyorum canim. Tuzlu ve sekerliden hemen zarar gelmez, coook zmn gecmesi lazim. Bozuk olsaydi ustunde beyaz kopuk, acarken pIsss diye bir ses gelirdi veya kokusu olurdu, icemezdin. Yinede bir danis doktoruna kendi rahatligin icin, yanlis yonlendirmeyelim, fakat insallah birsey olmayacaktir, yuregine ferahlik ver.
Cok tesekkur ederim bir sorun olsaydı bugün gidicektim ama her hangi bir belirti olmadı

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bende sütü anlamam anca kaynatıp kesilince farkına varıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.