Sorum var Tatil+deniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.kemal tarafından oluşturulan Tatil+deniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 634 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tatil+deniz
Konbuyu başlatan M.kemal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar slm bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Temmuz başı kısmet olursa doğum yapacağım tam tatil sezonunun açıldığı dönem doğuma denk geliyor. Acaba tatili şöyle 2 ay sonrasına ertelesek Eylül başı gibi sizce sıkıntı olur mu? Yakın bir yer düşünüyorum zaten 2 veya 3 günlük. Acaba benimle aynı olup tatil planı yapan var mı? Şimdiden teşekkürler 🤗

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar slm bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Temmuz başı kısmet olursa doğum yapacağım tam tatil sezonunun açıldığı dönem doğuma denk geliyor. Acaba tatili şöyle 2 ay sonrasına ertelesek Eylül başı gibi sizce sıkıntı olur mu? Yakın bir yer düşünüyorum zaten 2 veya 3 günlük. Acaba benimle aynı olup tatil planı yapan var mı? Şimdiden teşekkürler 🤗
Seninle aynı değilim canım ben olsam öyle yapardım ki yaptım bebeğim 3 aylıktı Türkiye turuna çıktım bi uçtan bi uca gezdim çok şükür kızım hasta olmadı mevsime sıcaklığa göre giydirdim gezdim de gezdim😂 zaten doğumdan sonrası psikolojisiyle bı yerlere kaçmak isteyeceksin 😂

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Seninle aynı değilim canım ben olsam öyle yapardım ki yaptım bebeğim 3 aylıktı Türkiye turuna çıktım bi uçtan bi uca gezdim çok şükür kızım hasta olmadı mevsime sıcaklığa göre giydirdim gezdim de gezdim😂 zaten doğumdan sonrası psikolojisiyle bı yerlere kaçmak isteyeceksin 😂
Valla canım çevremde eş dost olumlu bakıyor aslında hatta daha kolay olur senin için diyorlar birde emzirirsen mama olayın falan olmazsa daha iyi diyorlar asıl buyuyunce çok zor oluyor diyorlar

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kendinizi toparlarsınız tabi gidebilirsiniz ama sezeryan olursanız ve dikişleriniz henüz iyileşmezse mikrop kapabilir ayrıca bebekleri de 6 aydan önce denize sokmayı tavsiye etmiyor doktorlar 😊

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Valla canım çevremde eş dost olumlu bakıyor aslında hatta daha kolay olur senin için diyorlar birde emzirirsen mama olayın falan olmazsa daha iyi diyorlar asıl buyuyunce çok zor oluyor diyorlar
Aynen de öyle canım ben 3 aylıkken hep emzirdim uyudu öyle rahat ettim. Son 20 gün içinde 1500 km gezdim kızım 1 yaşına girecek yolda zorlandım şimdi herseyi merak ediyor uyku saatleri azaldı birazcık zorlandım yani. Sen bence tatil planını aksatma derim bebeğin küçükken tadını çıkar

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Kendinizi toparlarsınız tabi gidebilirsiniz ama sezeryan olursanız ve dikişleriniz henüz iyileşmezse mikrop kapabilir ayrıca bebekleri de 6 aydan önce denize sokmayı tavsiye etmiyor doktorlar 😊
Ufaklığı sokmam canım korkarım zaten. Yani bizim için maksat kafa dağıtmak sadece 2. 3 günlük zaten aynı iklim bölgesi olur gittiğimiz de yer. 2 yıldır covidden dolayı başımızı dışarı çıkaramadık vallahi 😔

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eylül başı gibi düşünüyorsan İzmir Antalya falan sıcak oluyor daha bende Eylül'de gidicem gibi duruyor yani bakalım bebek dogucak az kaldı gün sayıyoruz bizde niye Eylül dersen de benim maddi durumdan promosyon yatacak tek başımayım 3 çocuk anca ayarladım gitmekte istiyorum aslında ağustosta düşünmüştüm ama ayrılınca minnet etmek istemiyorum o şahısa bende iyi olur git kafa dinle bebekle tatile gitmek güzel olur 🤲😇😇

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Olur tabi kuzum niye olmasın

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Eylül başı gibi düşünüyorsan İzmir Antalya falan sıcak oluyor daha bende Eylül'de gidicem gibi duruyor yani bakalım bebek dogucak az kaldı gün sayıyoruz bizde niye Eylül dersen de benim maddi durumdan promosyon yatacak tek başımayım 3 çocuk anca ayarladım gitmekte istiyorum aslında ağustosta düşünmüştüm ama ayrılınca minnet etmek istemiyorum o şahısa bende iyi olur git kafa dinle bebekle tatile gitmek güzel olur 🤲😇😇
Bende Mersin tarafına gitmek istiyorum canım kısmet olursa işte 😊 2 buçuk saat sürüyor düşündüğüm yer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar