Tatlı canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Tatlı canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,141 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tatlı canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu?
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
😄😄😄 Ben artık heyecandan birazcık korkudan uyuyamıyorum. Ay bide wc sorunu çok fazla var. 2 gündür wc ye daha çok çıkmaya başladım. Kasıklarımda aşırı baskı oluyor. Ama son zamanlarda uyku daha hafif olmaya başladı. Mesela hamile degilken 4 saat uyusam sersem. Gibi olurdum. Şimdi sürekli uyanıyorum saat başı wc ye kalkıyorum neredeyse erken uyanıyorum çok geç uyuyorum. Halsiz olarak kalkmıyorum. Vucüt kendini hazırlıyor sanırım. Seslere karşı daha hassas oldum hemen uyanıyorum. Nasıl degişik Bi mucize 😍
Yani ilerledikce bu tarz sorunlarla karşılasacaz.. sürekli lavaboya gitmek işkence 😂 ahh ahh Biz annelere rahat yok doğunca da rahatımiz olmaz.. bu saatten sonra biz böyle devam ederiz😂

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Yani ilerledikce bu tarz sorunlarla karşılasacaz.. sürekli lavaboya gitmek işkence 😂 ahh ahh Biz annelere rahat yok doğunca da rahatımiz olmaz.. bu saatten sonra biz böyle devam ederiz😂
Aynen artık bu saatten sonrasında bize rahat yok 😀 Dogum sonrası uykusuz kalıcaz. Ama bebişlerimiz saglıklı olsun da herşeye Değer. Kokularını Bi içimize çekelim herşeyi unutucaz umrumuzda bile olmucak bence uykusuzlukmuş başka birşeymiş 😍😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar