Sorum var Tatlislar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Tatlislar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 648 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tatlislar
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar nasılsınız gebeliginjz dogumunuz anneliniz nasıl gidiyor heyecanlar devam ediyor mu kızlar sizle birşey paylaşmak ve sormak istedim doktorların tavsiyesi üzerine solumuza yatıyoruz bende öyle tabi bazen rahat ediyoruz bazen de edemiyoruz ben önceden soluma yatinca rahat ediyordum fakat tatlislar bir haftaya yakındır soluma ne zmn yatsam ağzıma acı su geliyor belim de çok ağrıyor ve karnimdan tuhaf gurultu gibi sesler geliyor baya sesli bir şekilde uykudan uyanacak şekilde kasigima da birşey giriyor gibi oluyor ayni sert bir şekilde bu durumda olan var mi normal mi bunların hepsi artk uykum kalmadi agrilardan korkular dan sorunlar dan bunları yaşayan annisler bana da bir çözüm fikri sunabilir mi???😕😕

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Slm kızlar nasılsınız gebeliginjz dogumunuz anneliniz nasıl gidiyor heyecanlar devam ediyor mu kızlar sizle birşey paylaşmak ve sormak istedim doktorların tavsiyesi üzerine solumuza yatıyoruz bende öyle tabi bazen rahat ediyoruz bazen de edemiyoruz ben önceden soluma yatinca rahat ediyordum fakat tatlislar bir haftaya yakındır soluma ne zmn yatsam ağzıma acı su geliyor belim de çok ağrıyor ve karnimdan tuhaf gurultu gibi sesler geliyor baya sesli bir şekilde uykudan uyanacak şekilde kasigima da birşey giriyor gibi oluyor ayni sert bir şekilde bu durumda olan var mi normal mi bunların hepsi artk uykum kalmadi agrilardan korkular dan sorunlar dan bunları yaşayan annisler bana da bir çözüm fikri sunabilir mi???😕😕
Oluyor öyle şeyler kuzum endişe etme geçicek inşallah

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayım yatınca kalkamıyorum kalkınca geri yatamıyorum ama geçecek inşallah herşey miniğimiz için o sağlıklı olsun herşeye razıyız ❤❤😍

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar nasılsınız gebeliginjz dogumunuz anneliniz nasıl gidiyor heyecanlar devam ediyor mu kızlar sizle birşey paylaşmak ve sormak istedim doktorların tavsiyesi üzerine solumuza yatıyoruz bende öyle tabi bazen rahat ediyoruz bazen de edemiyoruz ben önceden soluma yatinca rahat ediyordum fakat tatlislar bir haftaya yakındır soluma ne zmn yatsam ağzıma acı su geliyor belim de çok ağrıyor ve karnimdan tuhaf gurultu gibi sesler geliyor baya sesli bir şekilde uykudan uyanacak şekilde kasigima da birşey giriyor gibi oluyor ayni sert bir şekilde bu durumda olan var mi normal mi bunların hepsi artk uykum kalmadi agrilardan korkular dan sorunlar dan bunları yaşayan annisler bana da bir çözüm fikri sunabilir mi???

Canım ben de başlarda öyleydim soluma daha rahat yatıyordum ama şimdi artık sola yatınca ağrı oluyor normal bence.artik sağ sol pek farketmiyor. Mesela Şuan sağa yatarak yazıyorum bu msj sana. 😄😄

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayım yatınca kalkamıyorum kalkınca geri yatamıyorum ama geçecek inşallah herşey miniğimiz için o sağlıklı olsun herşeye razıyız ❤❤😍
Aynen tatlım Allah jn izni ile sağlıkla bir avazda gelsin minikler😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben de başlarda öyleydim soluma daha rahat yatıyordum ama şimdi artık sola yatınca ağrı oluyor normal bence.artik sağ sol pek farketmiyor. Mesela Şuan sağa yatarak yazıyorum bu msj sana. 😄😄
Bende de aynı valla kuzum şu anda soluma yatıyorum ama sesler flan gelmeye başladı bile sabahaa kadar on dk da bir dönüş yapıyorum ztn 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çiçeğim aynı durum bendede var bacaklarının arasına kalın yastık koy, sol tarafa uzanınca gaz sıkıştırıyor geğirme hissi gelirken ağzına acı su geliyor onunla birlikte karnındaki sesler ondan kaynaklı 🤭. Yatmadan önce maden suyu iç gaz gitsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar