Sorum var Tecrübeli annelere sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Tecrübeli annelere sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 300 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli annelere sorum var
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hatırlarsınız ki kızımın ilk ateşi çıktı 4 gün felan geçmedi sonra da dili yara oldu hiç beslenemedi beslenemeyince 5 gün kadar hastanede yattık oradaki ilaclardan dolayı kızım hastanede pişik oldu şimdi hametanin kremi fayda etmiyor dalinin kremi fayda etmiyor pudra fayda etmiyor ne kullansam faydası olur

Kızlar hatırlarsınız ki kızımın ilk ateşi çıktı 4 gün felan geçmedi sonra da dili yara oldu hiç beslenemedi beslenemeyince 5 gün kadar hastanede yattık oradaki ilaclardan dolayı kızım hastanede pişik oldu şimdi hametanin kremi fayda etmiyor dalinin kremi fayda etmiyor pudra fayda etmiyor ne kullansam faydası olur
Valla canım ben bir ara pişik kremini değişmiştim bepanthol kullanıyordum öyle deneme amaçlı değiştim bin pişman oldum öyle bir pişik oldu ki kanamalı ağlıyordu çocuk ne biçim bepanthole bir daha geçiş yaptım bıraktım hemen öbürünü bu arada sudokrem Di denediğim bepanthol 1 günde iyi yaptı hemen epey düzeltti ben o yüzden bepantholü tek geçerim ama tabi her çocuğa yarar yaramaz farklı ama öneririm bepantholü👍inşaAllah size de yarar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda pişik olmuştu kanıyordu artık ne yaptıysam ne sürdüysem hiç fayda etmedi 2 aylıkken filan doktora gòtürdüm krem verdi ama bize travazol baya iyi gelmişti hemen 1 günde iyileşti ama kullanmadan önce doktorunla konuş ben doktora danışıp aldım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Geçmiş olsun canim benim zeytinyağı ve sudocrem çok iyi gelir canım 💕

hülyaaa

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun canim sudocrem pisik icin birebir bende kullaniyorum onu dene istersen

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ben bir ara pişik kremini değişmiştim bepanthol kullanıyordum öyle deneme amaçlı değiştim bin pişman oldum öyle bir pişik oldu ki kanamalı ağlıyordu çocuk ne biçim bepanthole bir daha geçiş yaptım bıraktım hemen öbürünü bu arada sudokrem Di denediğim bepanthol 1 günde iyi yaptı hemen epey düzeltti ben o yüzden bepantholü tek geçerim ama tabi her çocuğa yarar yaramaz farklı ama öneririm bepantholü👍inşaAllah size de yarar
Tamam canım sagol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmis olsun canim sudocrem pisik icin birebir bende kullaniyorum onu dene istersen
Tamam canım sağol

Tamam canım sağol
Çok sağolun

Tamam canım sağol
Çok sağolun
Benim kızımda pişik olmuştu kanıyordu artık ne yaptıysam ne sürdüysem hiç fayda etmedi 2 aylıkken filan doktora gòtürdüm krem verdi ama bize travazol baya iyi gelmişti hemen 1 günde iyileşti ama kullanmadan önce doktorunla konuş ben doktora danışıp aldım
Tamam canım çok sagol

Serghfs

Kayıtlı Üye
rank
Can someone help how to answer a new topic ??
Maybe I'm not writing correctly?
Please tell me.
Yours faithfully.

Прошу подсказать, как ответить в существующую тему?
Может я делаю что то не так?
Прошу помочь.
Спасибо.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Can someone help how to answer a new topic ??
Maybe I'm not writing correctly?
Please tell me.
Yours faithfully.

Прошу подсказать, как ответить в существующую тему?
Может я делаю что то не так?
Прошу помочь.
Спасибо.
Hello dear, welcome to us, where do you live? You will answer the questions in the same way, you are doing the right thing, most of us here do not know English, I hope someone who knows can help you, I can write now thanks to translation. If you know Turkish, you can write that way, we will help you more. When you want to ask something, press "open a new topic" in the upper right corner, write the topic title and share what you want to ask. Our friends who are knowledgeable about the subject will help you, dear

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar