Tecrübeli annelerim yardımcı olur musunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde zeynep.p tarafından oluşturulan Tecrübeli annelerim yardımcı olur musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 564 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Tecrübeli annelerim yardımcı olur musunuz
Konbuyu başlatan zeynep.p
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

zeynep.p

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncellikle Allah tabi hayırlısını versin bebişime 9 Eylül de 1 yaş doğum gününü yapicam doğum gününde yürümesini çok istiyorum Allah nasip ederse.Aşırı hareketli bir bebek bıraktığımda tek başına 4-5 adım atıp düşüyor 2 haftadır böyle yapıyor tutunarak her yere gidebiliyor ilk adım arabasına tutunup odadan odaya dolaşıyor sizce doğum gününe yürür mü

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar öncellikle Allah tabi hayırlısını versin bebişime 9 Eylül de 1 yaş doğum gününü yapicam doğum gününde yürümesini çok istiyorum Allah nasip ederse.Aşırı hareketli bir bebek bıraktığımda tek başına 4-5 adım atıp düşüyor 2 haftadır böyle yapıyor tutunarak her yere gidebiliyor ilk adım arabasına tutunup odadan odaya dolaşıyor sizce doğum gününe yürür mü
Yaa masallah bence yürür 💕 kuzu aferin de sevindiğini söyle canım benim 🤗 düşerse korkarsa geç yürür bnce seninki gayretli yürür

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Cnm Bnm kızmda öyleydi tam zamanı bilemeyiz tbi ama yakında biranda kndi kendine yürür o inş istediğin gbi olr dgum gününde sürpriz yapar size

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah yürür 🤲

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım maşallah Allah sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah 🤲 merak etme ne zaman yürüyeceğine o karar verecek, bol bol alıştırma yap yürür, ben bebeğimi yürütece koydum çok çabuk yürüdü

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Maşallah 🧿 canım devamı gelir yürümeye alışır daha. Ama düştüğünde senin tepkin çok önemli gülerek kalk annecim olabilir düşebilirsin dersen cesaret güven gelir yürümesini geliştirir

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum doğum günü ben pastayı odaya getirirken pastaya doğru yürüdü çok güzel bı duyguydu ama çok pratik yapmıştım yürüsün diye koltuğa tutindugu zaman gel gel diyordum bı iki adım attip düşerdi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canım maşallah Allah sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah 🤲 merak etme ne zaman yürüyeceğine o karar verecek, bol bol alıştırma yap yürür, ben bebeğimi yürütece koydum çok çabuk yürüdü
Yürüteç kimse önermiyor ben kararsız kaldım sen kaçıncı ayda koydun kızım 6 aylık yanından ayrılmama izin vermiyor hep kucak hep kucak kolum belim koptu artık iş güç hak getire 😔 5 ay bile çok kolaydı rahatlıkla yemeğimi temizliğimi her işimi yapıyordum büyüdükçe daha da zorlaşıyor mu acaba

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yürüteç kimse önermiyor ben kararsız kaldım sen kaçıncı ayda koydun kızım 6 aylık yanından ayrılmama izin vermiyor hep kucak hep kucak kolum belim koptu artık iş güç hak getire 😔 5 ay bile çok kolaydı rahatlıkla yemeğimi temizliğimi her işimi yapıyordum büyüdükçe daha da zorlaşıyor mu acaba
Bence yanılıyorlar canım , sakın kucağına alıştırma inan büyüyünce daha çok istiyorlar ve bu seni çok kötü etkiler hiçbir şey yapamazsın oda yürümeyi falan red edecektir, canım kaçıncı aydı hatırlamıyorum tam olarak ama
oğlum destekli oturmaya başlayınca koymaya başladım, yoksa çok geç yürürdü, sende bebeğin oturmuya başlayınca yürüteç kullan emin ol işe yarayacaktır, bide bebeğin kucağına gelmek isteyince kesinlikle alma onu bişeyler le oyala oyuncak falan ver dikkatini çek oturmayı bilsin ve kucağına gelmeyi bıraksın

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bence yanılıyorlar canım , sakın kucağına alıştırma inan büyüyünce daha çok istiyorlar ve bu seni çok kötü etkiler hiçbir şey yapamazsın oda yürümeyi falan red edecektir, canım kaçıncı aydı hatırlamıyorum tam olarak ama
oğlum destekli oturmaya başlayınca koymaya başladım, yoksa çok geç yürürdü, sende bebeğin oturmuya başlayınca yürüteç kullan emin ol işe yarayacaktır, bide bebeğin kucağına gelmek isteyince kesinlikle alma onu bişeyler le oyala oyuncak falan ver dikkatini çek oturmayı bilsin ve kucağına gelmeyi bıraksın
Evet de işte çok ağlıyor kıyamıyorum ya yanında oturacam ya da kucağıma alıp ufak işleri halledecem 🤕 oyuncağı da çok ama oynamıyor yeğenimi yengem örümceğe koymuş yeni yeni artık kendi başına yürüyebilen kız gitti parmak uçlarına basıyor artık o yüzden çok çekiniyorum ama istiyorum da aslında belki onda oyalanır hem kollarım rahatlar hem de işimi görürüm diye eşim çok karşı bakalım ikna edebilirsem alayım sen hangisini kullanıyorsun fotoğraf atabilir misin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar