Tecrübeli annelerrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Tecrübeli annelerrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 848 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Tecrübeli annelerrrrr
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bebeğim 5 aylık ve hırıltısı var uyurken ses geliyor tuhaf tuhaf horluyor gibi bişey ve işin garip tarafı burnu tıkalı değil açık neden oluyor olabilir sizce 🥺
Üstü açık yattiysa, gece usuttuyse ya da terli kaldıysa çok kalın giyinip ondan da olabilir. Krup denilen bir rahatsızlık var . Onun belirtileri de olabilir.ilerlemeden Dr görse daha iyi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bebeğim 5 aylık ve hırıltısı var uyurken ses geliyor tuhaf tuhaf horluyor gibi bişey ve işin garip tarafı burnu tıkalı değil açık neden oluyor olabilir sizce 🥺
Benimki de bir aylık ayni dert bendede var burnunu serum suyuyla yıkıyorum hiç bir şey yok kusuyo kustugu zaman genzinde kalıyor o zaman da hırıltı başlıyor sende serum suyu ile yikamayi dene canım geçmezse sağlık ocağına sor istersen

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bu sorunun en önemli nedeni bebeğin kıkırdaklarından oluşan solunum yollarının yetişkinlere göre çok daha dar olmasından kaynaklanır aynı zamanda bebeklerin broşlarının çok küçük olmasından dolayı biriken balgam ve sıvılar bebeğin nefes almasını zorlaştırır bu durumda bebekler daha hızlı nefes alıp verir ve hırıltıları olur

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de bir aylık ayni dert bendede var burnunu serum suyuyla yıkıyorum hiç bir şey yok kusuyo kustugu zaman genzinde kalıyor o zaman da hırıltı başlıyor sende serum suyu ile yikamayi dene canım geçmezse sağlık ocağına sor istersen
Serumla yıkıyorum burnunda bişey yokken hırıltı yapıyor işte 😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar