TECRÜBELİLERDEN YARDIM

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan TECRÜBELİLERDEN YARDIM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,313 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı TECRÜBELİLERDEN YARDIM
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
ARKADAŞLAR BENİM ENFEKSİYONUM BAYAĞI VARMIŞ DR FİTİL YAZMIŞ ENJEKTÖRÜ YOK KENDİ İMKANIMLA YAPICAKMIŞIM DÜNDEN CESARET EDEMİYORUM YAPAMIYORUM EVDE DE TEK BAŞIMAYIM KORKUYORUM TERS BİŞEY OLURSA NAPICAĞIM KAFAM KARMAKARIŞIK VE ENDİŞELİYİM😔😔😔
Canim bendedede enfeksiyon cok oluyodu bende cok yapdim korma koy birazcik itdikden sonra zaten kendi eriyo uzan eriyene kadar kalkma

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
EVETTE ARKADAŞLAR HAMİLE BİREYLERİZ YA BEN 2 SAATTE BİR TUVALETE GİDİYORUM YA ONDAN SORUYORUM TOZUNU İÇİNCE 3 SAAT BOYUNCA TUVALETE ÇIKMA DEMİŞTİ ECZANEDE ONDAN FİTİLDE DE VAR MI BÖYLE BİRŞEY MERAK ETTİM

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
EVETTE ARKADAŞLAR HAMİLE BİREYLERİZ YA BEN 2 SAATTE BİR TUVALETE GİDİYORUM YA ONDAN SORUYORUM TOZUNU İÇİNCE 3 SAAT BOYUNCA TUVALETE ÇIKMA DEMİŞTİ ECZANEDE ONDAN FİTİLDE DE VAR MI BÖYLE BİRŞEY MERAK ETTİM
Şöyle diyim kuzum bana toz ve fitil farklı zamanlarda bir kaç kez verildi ve her yazan doktor bana toz için de fitil içinde akşamdan al sabaha kadar lavaboya gitme demişlerdi. O 3 saat tuvalete gitmemeyi ilk senden duydum bildiğim kadarı ile geceden alınıp sabaha kadar lavaboya cikilmiyor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Burada karmaşa oluştu düzeltme yapayın 2 türlü fitil var aynı ilaçlarda olduğu gibi ağır salınımlı fitiller tüm gece anca eriyim emilimi sağlanacağı için sabaha kadar kalkmadan yatmanız ve idrara çıkmamanız gerekiyor çabuk salınımlılar 4 dk içerisinde eriyip bitiyor bu fitiller genellikle günde 2 kere. Sabah akşam oluyor. Doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmak en hayırlısı.

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR BENİM ENFEKSİYONUM BAYAĞI VARMIŞ DR FİTİL YAZMIŞ ENJEKTÖRÜ YOK KENDİ İMKANIMLA YAPICAKMIŞIM DÜNDEN CESARET EDEMİYORUM YAPAMIYORUM EVDE DE TEK BAŞIMAYIM KORKUYORUM TERS BİŞEY OLURSA NAPICAĞIM KAFAM KARMAKARIŞIK VE ENDİŞELİYİM😔😔😔
Bendede var enfeksiyon hem fitil hem antibiyotik hap verdi doktor hayatımda hiç fitil kullanmadim geceden koyup yatmam yazıyor üstünde hala cesaret edip koyamadim 🙉 benimde merak ettiğim antibiyotik hap kullananiz oldumu kizlar 3 tane hap var 1 tane içtim dun ama bebeğe zararı olurmu bi korkuyorum açıkçası icim hic rahat degil

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Bendede var enfeksiyon hem fitil hem antibiyotik hap verdi doktor hayatımda hiç fitil kullanmadim geceden koyup yatmam yazıyor üstünde hala cesaret edip koyamadim 🙉 benimde merak ettiğim antibiyotik hap kullananiz oldumu kizlar 3 tane hap var 1 tane içtim dun ama bebeğe zararı olurmu bi korkuyorum açıkçası icim hic rahat degil
Şifa olsun ben kullandım gitti korka korka yaptım ama korktuğum kadar zor değilmiş

Tüm sayfalar yüklendi.