Sorum var TEDİRGİNİM 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlembzn tarafından oluşturulan TEDİRGİNİM 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 518 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı TEDİRGİNİM 😔
Konbuyu başlatan Ozlembzn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ozlembzn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 19 haftalığım , hamileliğin başından beri bir çok sorun yaşadım. İlk düşük riskim oldu snra 2 li testim riskli çıktı sonra fetal dna testi yaptrdim Nifty testi yani o temiz çıktı cok şükür. Ama her doktora gittiğimizde bi mesafeli yaklaşıyorlar bu test yüzünden bnde yoruldum artk acaba bsey mi olacak acaba sağlıklı mi doğacak dye çok yoruldum bide is ev cocuk bunaldim 😔😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 19 haftalığım , hamileliğin başından beri bir çok sorun yaşadım. İlk düşük riskim oldu snra 2 li testim riskli çıktı sonra fetal dna testi yaptrdim Nifty testi yani o temiz çıktı cok şükür. Ama her doktora gittiğimizde bi mesafeli yaklaşıyorlar bu test yüzünden bnde yoruldum artk acaba bsey mi olacak acaba sağlıklı mi doğacak dye çok yoruldum bide is ev cocuk bunaldim 😔😔
Neden mesafeli yaklaşıyorlar temiz çıkmış sonuç neden sizin de moralinizi bozuyorlar ki 🤦🏻‍♀️. Sen kafana takma canım nift testi temiz çıktı ise Allah'ın izni ile hiç bir sıkıntı çıkmaz em garanti test o zaten sen gebeliğinin keyfini çıkart

Ozlembzn

Kayıtlı Üye
rank
Neden mesafeli yaklaşıyorlar temiz çıkmış sonuç neden sizin de moralinizi bozuyorlar ki 🤦🏻‍♀️. Sen kafana takma canım nift testi temiz çıktı ise Allah'ın izni ile hiç bir sıkıntı çıkmaz em garanti test o zaten sen gebeliğinin keyfini çıkart
Sanırım dava ederiz filan diye cekiniyolarmis olumlu bsey söyleyince ters bsey olursa snra dye ama gerçekten berbat bi his 😔

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşımında 2li testi sıkıntılı çıktı. Hamileligim boyunca bir çok sıkıntı ile ugraştı. 3 hafta hastahanede yattı başına, gelmeyen kalmadı. Dogumu oldu çok şükür 37. Haftada 3.300 dogdu hatta gayette iyi sadece solunum sıkıntısı var oda, aşırı sigara içiyordu içme diye uyarmaktan ben yorulmuştum artık. Sigaradan kaynaklı yani. Onun haricinde gayette saglıklı korkma canım. Arkadaşımda bunalıma girmişti hamileyken ameliyat olman gerekiyor böbreğinde sıkıntı var çocugu düşürür bile demişlerdi. 37. Haftada dogumu oldu ama. Doktorlar insanı gerçekten boş yere korkutuyor. Korkan Allahın İzniyle saglıklı Bi şekilde dünyaya gelicek bebişin ❤️🤍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum canını sıkma inşallah hersey yolunda gider

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum doktorlar neden mesafeli yaklaşsın ki ? Sen hiç moralini bozma ihtimaller üzerine yorum yapıyorlar Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar