Tek taraflı geçmeyen baş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Panikbiranne tarafından oluşturulan Tek taraflı geçmeyen baş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,181 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tek taraflı geçmeyen baş ağrısı
Konbuyu başlatan Panikbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 33+5 den selam dün akşamdan beri kafamın sol tarafı komple zonklamalı ağrımaya başladı arkası önü gözüme ve çeneme kadar vuruyor gece uyandım hala vardı sabah kalktım aynı şekilde devam ediyordu şuan kafamı tülbentle sardım ama yok geçmiyor parolda içtim geçmiyor ne bu anlamadım migren mi tansiyon mu başka birşey mi var çok rahatsız edici ya başına gelen var mı 🥺
Genelde migrende öyle oluyor Güzelce bı duş al saçini kurut bı sade soda limon bıraz tuz ekle iç üzerinde yat uykunu Güzelce al geçer geçmiş olsun bende migren var çok şükür gebelikte duruyor 🤲 doğum sonrasında devam eder inşallah tamamen geçer birdaha görmem hepinize geçmiş olsun inşallah 🤲

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar 33+5 den selam dün akşamdan beri kafamın sol tarafı komple zonklamalı ağrımaya başladı arkası önü gözüme ve çeneme kadar vuruyor gece uyandım hala vardı sabah kalktım aynı şekilde devam ediyordu şuan kafamı tülbentle sardım ama yok geçmiyor parolda içtim geçmiyor ne bu anlamadım migren mi tansiyon mu başka birşey mi var çok rahatsız edici ya başına gelen var mı 🥺
Benimde başıma gelmişti sinüzit ten korkma doktora git tedavi başlayabilirse kısa sürede geçer . Ben hala da üşütünce ağrıyo gözüme atıyor ağrı ama geçiyor tekrar. Çok geçmiş olsun bu arada🙏

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyondan olur canm öyle ilk gebeligimde benimde çok oluyordu çok dikkat etmelisin tansiyonuna ve havluyu islat başına köy sürekli bı nebze olsun geciyo iyi geliyo çok geçmiş olsun canm

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Geçmiş olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar