Tek yumurta ikizi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esutek tarafından oluşturulan Tek yumurta ikizi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 816 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tek yumurta ikizi
Konbuyu başlatan Esutek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Esutek

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar,13 haftalık tek yumurta ikizlerine hamileyim. Perinatoloji muayenesinde kistik higroma dendi birine. Daha önce aynı şeyi tecrübe etmiş olan varsa, neler yaşadınız merak ediyorum. Bizi ne bekliyor öğrenmek istiyorum..

Ö

Özlemm08

Guest
Bende tek yumurta mono mono ikizlerm vardi perinatolojiye gdyordum oyle.bi durum yasamadim bebeklerm cok saglikliydi ama 16 haftaya kadar gelebldm 16 haftada kaybettm bende kan pihtilasmasi ckti 2. Düşüğümdü

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar,13 haftalık tek yumurta ikizlerine hamileyim. Perinatoloji muayenesinde kistik higroma dendi birine. Daha önce aynı şeyi tecrübe etmiş olan varsa, neler yaşadınız merak ediyorum. Bizi ne bekliyor öğrenmek istiyorum..
Bende tek yumurta ikizlerine hamile.kaldım norml yolla çok riskli ve yasama sanslari cok az olan bi gebelikti mono mono ikizler hersey cok guzel.gidiyodu 16 haftaya kadar gelebldk kalpleri durdu bu ikinci gebelgmdi oncekide 9 haftada kalbi durmstu kqn phtilasmasi cikti insallah seninki iyi gider dedigin seyi hic duymadm yasamadim da

Esutek

Kayıtlı Üye
rank
Bende tek yumurta ikizlerine hamile.kaldım norml yolla çok riskli ve yasama sanslari cok az olan bi gebelikti mono mono ikizler hersey cok guzel.gidiyodu 16 haftaya kadar gelebldk kalpleri durdu bu ikinci gebelgmdi oncekide 9 haftada kalbi durmstu kqn phtilasmasi cikti insallah seninki iyi gider dedigin seyi hic duymadm yasamadim da
Rabbim en güzel zamanda sağlıklı evlat, evlatlar nasip etsin size de.. isteyen herkese.. ikizlerin neden kalbi durduğunu bilemiyorsunuz sanırım değil mi

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Seninde mono mono mu yani monokoryonik monoamniyotik kordonlarida bir amniyon sivilarida bu ikizlerde yasama sansi pek olmuyo hep derdi doktorlar bana hazirlikliydim yani 😥 hssedyodum hep bisey olacagini hep kanamali gecirdim hepp hemde okadar buyuk kanamalarki o kanmalarda bebeklerime hcbise olmamasi mucizeydi kanamayla gttm bise yoktu 16 hftada asiri kasılmalarm vardi cok fazla gttgmde kalpleri durmustu ama kan pıhtılaşmasi çktı bende bu 2. düşügüm ve malesef 2 düşük yaşamadan bakmiyolar 😥

Esutek

Kayıtlı Üye
rank
Çok çok geçmiş olsun.. o korkulu bekleyişin tarifi yok. Ben de hep benim durumumda olanlar için 20 li haftalarda anne karnında ölür diye okudum. Mono dio benim ama.. başşka başka sıkıntılar çıktı. Karnımın büyüdüğünü görüp üzülüyorum...

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Çok çok geçmiş olsun.. o korkulu bekleyişin tarifi yok. Ben de hep benim durumumda olanlar için 20 li haftalarda anne karnında ölür diye okudum. Mono dio benim ama.. başşka başka sıkıntılar çıktı. Karnımın büyüdüğünü görüp üzülüyorum...
Amniyon sivisi bir kordonu ayrı senin benim.hepsi birdi insallah bisey olmaz kotu dusunme cnm rabbm bagslasin insallah hersey bi hayr var herseyn hayrlisi olsn

Tüm sayfalar yüklendi.