Sorum var Tekme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 erkek annesi💙 tarafından oluşturulan Tekme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 177 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tekme
Konbuyu başlatan 3 erkek annesi💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcu34

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba en son doktora gittiğimde baş geliş demişti ama şu 1 haftadır falan vajinamda çok kuvvetli tekmeler hissediyorum hatta sonrasında sancı oluyo acaba baş gelisten tekrar makat gelisemi döndü yani ne bilim sanki ayaklarıyla tekmeliyo gibi çünkü çok şiddetli vuruyo aşırı sancı yapiyo sorum şu baş gelisten makat gelise donuyo mu böyle bişey mumkunmu yani 34.4 haftalık

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba en son doktora gittiğimde baş geliş demişti ama şu 1 haftadır falan vajinamda çok kuvvetli tekmeler hissediyorum hatta sonrasında sancı oluyo acaba baş gelisten tekrar makat gelisemi döndü yani ne bilim sanki ayaklarıyla tekmeliyo gibi çünkü çok şiddetli vuruyo aşırı sancı yapiyo sorum şu baş gelisten makat gelise donuyo mu böyle bişey mumkunmu yani 34.4 haftalık
Evet canım dönebiliyor benim yengemin 38 haftaya kadar baş gelişti bi anda sancısı oldu hastaneye gitti bebek dönmüştü mecbur sezeryan oldu eğer miden çok rahatsız normal oturuken bile rahatsız oluyorsan yani bildiğin böyle kafası göğüs kafesine batar gibi oluyorsa dönmüş olabilir ama bebekler son dk bile baş geliş dönebiliyor şuan pozisyon değiştirsede tekrar dönme ihtimali çok yüksek

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım pozisyon değişiyorlar kuzenim bebeği makat geliş ti sonra doğuma bir kaç gün kala değişti baş aşağı geldi yoksa sezeryan olucaktı

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir bu bebişlerin işi hiç belli olmaz son anda dönen döndüğü hlde doguma yakın tekrr ters denen her şey olablyo eger geri ters dönmüşse sezeryan olr bnmki hiç dönmedi mesela hep tersti

Tüm sayfalar yüklendi.