Temizlik takintisi

• Konbuyu başlatan Rumeysa' m
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rumeysa' m tarafından oluşturulan Temizlik takintisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 702 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Temizlik takintisi
Konbuyu başlatan Rumeysa' m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
R

Rumeysa' m

Guest
Kizlar, hamile kalali cok fazla temizlik takintim oldu, disari cikinca biryere oturunca rahatsiz oluyorum, birisi bize gelip koltuga otursa ardindan ortuleri yikiyorum. SizDede oyle olan var mi, herseyi yikiyorum ustumde, elibiseden ve ic camasirlarimdanda mikrop bakteri gececek diye, siz alisveris
merkezlerine, parklara gidebiliyor
musunuz? Agda yaptirmaya gidemiyorum, evde kendim halletmeye calisiyorum? Siz ne durumdasiniz kizlar?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar, hamile kalali cok fazla temizlik takintim oldu, disari cikinca biryere oturunca rahatsiz oluyorum, birisi bize gelip koltuga otursa ardindan ortuleri yikiyorum. SizDede oyle olan var mi, herseyi yikiyorum ustumde, elibiseden ve ic camasirlarimdanda mikrop bakteri gececek diye, siz alisveris
musunuz? Agda yaptirmaya gidemiyorum, evde kendim halletmeye calisiyorum? Siz ne durumdasiniz kizlar?
Canım o takıntı normalde de var bende dışarı da bi yere dokununca bile hemen yıkamam lazım elimi hastaneye gidip geleyim yada dolmuşa vs bineyim eve gelip hemen duş almam lazım rahat edemem çok kötü valla aşırısı. Ben ağdaya, avmye sağa sola giderim ama dışarıda da olsam sürekli elimi yıkarım eve geldiğim gibi de duşa girerim

R

Rumeysa' m

Guest
Saclarinida yikiyor musun surekli dus alirken, saclarda mikroplanmis mi diye endiseleniyor musun canim
Canım o takıntı normalde de var bende dışarı da bi yere dokununca bile hemen yıkamam lazım elimi hastaneye gidip geleyim yada dolmuşa vs bineyim eve gelip hemen duş almam lazım rahat edemem çok kötü valla aşırısı. Ben ağdaya, avmye sağa sola giderim ama dışarıda da olsam sürekli elimi yıkarım eve geldiğim gibi de duşa girerim

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Valla gecen seneki pandemide bu kadar değildim ama eve gelen herşeyi ben de siliyorum kesinlikle esim dışardan gelince kıyafetleriyle koltuga oturamaz bile. Sanirim korona korkusu yüzünden böyle oldum ben de

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Mikrop açısından dışarıdan alınan ürünleri sabunla yıkıyorum yıkanabilir olanları dışarıdan gelince evet tekrar giymiyorum yıkamaya atıyorum ama bunlar daha önceden yoktu pandemi ile alakalı canım yani dışarının mikrobu virüsü gelmesin evi diye dışardan gelir gelmez ilk işim elimi yüzümü yıkayıp üzerimdekileri çıkartmak olur başka odaya o kıyafetlerle gitmem musafirden sonrada örtüleri yıkarım evet çünkü virüs var diye ondan önce yoktu şuanda virüs dolayısıyla böyleyim takıntı değil sadece tedbir amaçlı virüs olmasa böyle olmazdı sanırım 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar