Sorum var Temmuz anneleri

• Konbuyu başlatan Beyza gül
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza gül tarafından oluşturulan Temmuz anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,820 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Temmuz anneleri
Konbuyu başlatan Beyza gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M.kemal
Kız neyi bekliyorsun daha benimde senden arta kalır yanım yok çocuğun kıyafetler tamam da benim bişeyim yok ortada kendi kendine doğacaklar sanki 😂
Nasip kısmet olursa kuzum haftaya herşey ini almayı düşünüyorum bazı şeyleri kızımda kahverengi olarak aldım herşey yeni duruyo onları da olumda kullanmak istiyorum alıcam tek şey kendime gecelik bebişin bütün kıyafetleri kundakları battaniyeleri flan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Nasip kısmet olursa kuzum haftaya herşey ini almayı düşünüyorum bazı şeyleri kızımda kahverengi olarak aldım herşey yeni duruyo onları da olumda kullanmak istiyorum alıcam tek şey kendime gecelik bebişin bütün kıyafetleri kundakları battaniyeleri flan
Şükür senin ikinci çocuk herşeyi sıfırdan dizmezsin az çok deneyiminde vardır. Ben hem sıfırdan dizdim hemde bilip bilmediğim şeyleri aldımmı almadımmı bilmiyorum 😂 eksiklerimde olabilir 🤦🏻‍♀️😂

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çoğumuz Allah izin ederse temmuzda doğum yapcaz hemen hemen 1 ay kaldı heyecan varmı hazırlıklar tamammı
Ayy bende temmuz ilk haftalari inş hayırlısıyla doğum yapicam herşey hazır. Ege kuşu bekliyorum. Birde oğlum evde küçük bebek görünce tepkisi nasıl olucak onu çok merak ediyorum. Şimdilik Ege'yi çok seviyor masallar anlatıyor akşamları ve gün içinde öpüyor. Ege rüyamda gördüm karnında uyuyordu sonra pıt diye aşağı düştü diyor gülü veriyor 😁

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy bende temmuz ilk haftalari inş hayırlısıyla doğum yapicam herşey hazır. Ege kuşu bekliyorum. Birde oğlum evde küçük bebek görünce tepkisi nasıl olucak onu çok merak ediyorum. Şimdilik Ege'yi çok seviyor masallar anlatıyor akşamları ve gün içinde öpüyor. Ege rüyamda gördüm karnında uyuyordu sonra pıt diye aşağı düştü diyor gülü veriyor 😁
Benim kizimda karnimi seviyo opuyo konusuyo kardesiyle cani sikilincada geri versekmi bunu anne diyo ama veremeyiz dimi aldik bi kere diyo Allah yardimcimiz olsun insallah bozulmaz cocuklarin dengesi

Tüm sayfalar yüklendi.