Tesettürlü Olan Arkadaşlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Tesettürlü Olan Arkadaşlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,108 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Tesettürlü Olan Arkadaşlarım
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Merhaba Nasılsınız İnternete Güvendiginiz Sayfa Varmi Çok Güzel Kıyafetler Gömlekler Var Ama İşte Aynısı Gelip Dediğiniz Onerdiginiz Moda Selfimde Bir Ara Takım Sipariş Ettim Hiç Beğenmedim Tofisa felan nasıl oradakilerde çok kısa

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Merhaba Nasılsınız İnternete Güvendiginiz Sayfa Varmi Çok Güzel Kıyafetler Gömlekler Var Ama İşte Aynısı Gelip Dediğiniz Onerdiginiz Moda Selfimde Bir Ara Takım Sipariş Ettim Hiç Beğenmedim Tofisa felan nasıl oradakilerde çok kısa
Tofisa hiç güzel değil cnm modamerve sefamerve onlara bakabilirsin cnm Trendyol Milla da var ona da bakabilirsin

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Tofisa hiç güzel değil cnm modamerve sefamerve onlara bakabilirsin cnm Trendyol Milla da var ona da bakabilirsin
Teşekkür ederim birtanem bakayım sen hangilerinden alışveriş yaptın güzel geliyormu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Tofisanın elbiseleri ucuz ama kumaşları ćok kötü lam elif e bak çevrem çoğunlukla ordan alışveriş yapar ben sefamerveden alırım bazen elbiseleri ćok güzel çok kaliteli

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Tofisanın elbiseleri ucuz ama kumaşları ćok kötü lam elif e bak çevrem çoğunlukla ordan alışveriş yapar ben sefamerveden alırım bazen elbiseleri ćok güzel çok kaliteli
Teşekkür ederim Baharım ❤️🥰

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Tofisa rezalet bir sayfa hiç önermiyorum ben hiç sipariş vermiyorum internetten kendim için elbise vs avmden alıyorum deneyip görerek bekarken ama hep sefa merveden alışveriş yapardim hülyacim birtek suan eşarp filan aldım kaç yıldır kullanıyorum kaliteli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar