Test Negatif Yerlesme Kanaması mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Betül tarafından oluşturulan Test Negatif Yerlesme Kanaması mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,032 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Test Negatif Yerlesme Kanaması mı
Konbuyu başlatan Betül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansu..

Betül

Kayıtlı Üye
rank
Son adet 13 şubat 6 mart değerlendirdim adetim 28 ila 35 gün arasında olur hep iki gündür adet sancısı çekiyorum dün soluk pembe renginde akıntı oldu kaset test yaptım negatif yerleşme kanaması olabilir mi sizce . 5 6 günde görülebilir mi yerleşme kanaması

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Son adet 13 şubat 6 mart değerlendirdim adetim 28 ila 35 gün arasında olur hep iki gündür adet sancısı çekiyorum dün soluk pembe renginde akıntı oldu kaset test yaptım negatif yerleşme kanaması olabilir mi sizce . 5 6 günde görülebilir mi yerleşme kanaması
Çoğu kişide oluyo kanama bi doktora danış bence canm

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Bende yerleşme kanamasi ilkinde 5.haftalardayken ikincide adete 4 gün kala oldu. İdrar testi için adetin üstünden en az 3 gün geçmesi lazım ki net sonuç alabilesiniz.

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Evet negatif cksada olblr pembemsi akıntı yerleşme akintisidir belki yada değildir Bi kaç gün daha bekle testi tekrarla..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benm adetin üstünden 10 gün geçtikten sonra çıktı ondan öncekiler hep negatif ckmisti

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi leke gibi noktamı çokmu renk çoğunluğu kaç gün olduğu önemli çoksa uzun sürüyorsa regl oldunuz ama 1 damla leke ise lavaboda gelmiyorsa birşey gebelik olabilir en iyisi kadın doğum doktoruna gidip muayene olmak

Betül

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi leke gibi noktamı çokmu renk çoğunluğu kaç gün olduğu önemli çoksa uzun sürüyorsa regl oldunuz ama 1 damla leke ise lavaboda gelmiyorsa birşey gebelik olabilir en iyisi kadın doğum doktoruna gidip muayene olmak
Bi kere geldi canım afedersin soluk pembe renginde azdı bi ped dolmazdi 4 5 damla salgili geldi

Bi kere geldi canım afedersin soluk pembe renginde azdı bi ped dolmazdi 4 5 damla salgili geldi
Başka gelmedi hiç ondan.sonra ama regl ağrım var

Başka gelmedi hiç ondan.sonra ama regl ağrım var

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar