Test sonucu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Kerem tarafından oluşturulan Test sonucu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,237 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Test sonucu
Konbuyu başlatan Kerem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok merak ettim
Sessizlik
@Hülya12 @Hazall cikti canım sonuçlar çok şükür negatif ama hala âdet opmadim hemşire 10 gum daha bekle gel yine kan ver belki gec döllenme olabilir dedi ama dedim hamileysen belli değilmidor ya şimdi 10 gun gecikti bugün le beraber belli olmazmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adaçayı içiyorum.adet söktürücüymus ama hala olmadim🙁🙁
Geç döllenmeyse belli olmayabilir canım bi de sperm ilişkiden sonra 5 gün daha canlı kalıyormuş onu da hesap etmişlerdir.Yine de sen çok fazla içip de riske atma kendini.Hakkında hayırlısı olsun, Allah gönlüne göre versin inşAllah bugün yarın adet olursun da için rahat eder

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Sessizlik

Geç döllenmeyse belli olmayabilir canım bi de sperm ilişkiden sonra 5 gün daha canlı kalıyormuş onu da hesap etmişlerdir.Yine de sen çok fazla içip de riske atma kendini.Hakkında hayırlısı olsun, Allah gönlüne göre versin inşAllah bugün yarın adet olursun da için rahat eder
Kuzum dogumdan sonra düzensizlikler olabilir bende çok oluyor hatta adet kanamam bile azalmış 1 güne düşmüş 😢

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum dogumdan sonra düzensizlikler olabilir bende çok oluyor hatta adet kanamam bile azalmış 1 güne düşmüş 😢
Benim de oluyor illa 2-3 gün geç geliyor 3 güne biterdi 10 güne yakın sürüyor artık ama onların yaptığı şekilde çok hamile kalan da var.Bir de geç döllenmeyse bir daha gel demişler ya kesin hamile değilsin dememişler şimdi adet söktürücü olsun diye bir şeyler yapar istemiyor ama hamileyse bi de bebeğe zarar verir sonra ömür boyu hem vicdan azabı çeker hem bebeğin bakımı çok daha zor olur 😬

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Benim de oluyor illa 2-3 gün geç geliyor 3 güne biterdi 10 güne yakın sürüyor artık ama onların yaptığı şekilde çok hamile kalan da var.Bir de geç döllenmeyse bir daha gel demişler ya kesin hamile değilsin dememişler şimdi adet söktürücü olsun diye bir şeyler yapar istemiyor ama hamileyse bi de bebeğe zarar verir sonra ömür boyu hem vicdan azabı çeker hem bebeğin bakımı çok daha zor olur 😬
Evet canım benim inşallah hakkında hayrilisi olsun ben 1 taneyle bittim🤣🤣🤣

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sessizlik

İnşallah canim bir an once olmak istiyorum gidip spiral takacam kosa koşa

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ay sorma ben de pes ettim Allah 2.yi yazdıysa bozsun olursa direkt tımarhaneye giderim 😂😂 Şu emzirme dönemi de bir bitse de gözüme uyku girse gece yan durmaktan omurgam bozulacak artık 😬
Ahhahah kuzum kesinlikle art arta millet nasıl yapıyor anlamıyorum 🤣 senle aynıyız 🤣

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ay bebekken falan hadi neyse de okulu var sevgilisi var düğünü var ay ben karşıdan karşıya zor geçiririm ödüm kopar 😅
Ahahah bunu hep dusundum bizim burası hep trafik dolu yoldan geçmeye korkuyorum annemler dalga geçiyorlar Hazal çok çok benziyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.