Test yapayım mı aklım karıştı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Test yapayım mı aklım karıştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,130 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Test yapayım mı aklım karıştı
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ovulasyon testimi dün atmıştım çoğunuz bana test yap hamile olabilirsin dedi bu ay ümidim yoktu ama dün herseyim değişti bu Ay cok kez test yaptım korkuyorum
Hala yapmadın mi ben bile heyecanla bekliyorum
Korkuyorum eşim de ümitsiz ya bilmiyorum yarın denicem insallah
Kendimden biliyorum her durumumuzu hamilemiyim yok ya yoktur bu belirsizlik çok kötü sonuc umarım pozitifdir değilse bile sakın üzülme en büyük etki stres ozaman biraz daha sabret bakalım sonra test yap erken olur varsada çıkmaz boş yere strese girersin dikkat et kendine
Korkuyorum eşim de ümitsiz ya bilmiyorum yarın denicem insallah

Çok teşekkür ederim size hayır stresli değildim düne kadar ovulasyon testim böyle çıkınca yumurtalama olmustur diye düşündüm ama yorumlar farklıydı şüphe ve umut düştü içime suan bile çikolata dan nefret ediyorum turşu verseler akşama kadar yerim değişiklik var ama bebek ortada yok anlamadım suan

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim size hayır stresli değildim düne kadar ovulasyon testim böyle çıkınca yumurtalama olmustur diye düşündüm ama yorumlar farklıydı şüphe ve umut düştü içime suan bile çikolata dan nefret ediyorum turşu verseler akşama kadar yerim değişiklik var ama bebek ortada yok anlamadım suan
Umutlandırmak istemem ama ben en başından beri çikolata tatlıdan nefret ettim ekşi yiyordum şu an durumun aynı sen mutlaka test yap ya

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Hayirli haberler alirsin insallah canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar