Sorum var Test yaptımm

• Konbuyu başlatan Meryemkirsan
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meryemkirsan tarafından oluşturulan Test yaptımm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 355 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Test yaptımm
Konbuyu başlatan Meryemkirsan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merysezek
M

Meryemkirsan

Guest
Adetimden önce erken gebelik testi yaptım ıkınci çizgde silik cıktı ıkı testte silik cıktı tanıdıgım çogu kişi gebelik yeni olduğu için yerleşmeden dolayı silik cıkıyo denildi adet gunumden önce test yapmamın sebebı beyaz akıntım cokdu ve ara sıra pembe akıntıda gelıyordu ve suan adet olmam gerekıyordu olmadım 2 gundur adet gunumdeyım ama adet olmadım acaba denildiği gıbı yenı oldugu içinmi testte silik cıkıyor cızgıler

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Adetimden önce erken gebelik testi yaptım ıkınci çizgde silik cıktı ıkı testte silik cıktı tanıdıgım çogu kişi gebelik yeni olduğu için yerleşmeden dolayı silik cıkıyo denildi adet gunumden önce test yapmamın sebebı beyaz akıntım cokdu ve ara sıra pembe akıntıda gelıyordu ve suan adet olmam gerekıyordu olmadım 2 gundur adet gunumdeyım ama adet olmadım acaba denildiği gıbı yenı oldugu içinmi testte silik cıkıyor cızgıler
Teste göre gebelik var ama sağlıklimi bunun için kan tahlili vermeni tavsiye ederim regl kav gün var suan

denizaydnl

Kayıtlı Üye
rank
Ben adetime 5 gün kala normal test yaptım silik çizgi çıktı pes peşe 4 tane daha yaptım silik çizgi çıktı sonra erken gebelik testi yaptım o daha da silik çıktı inanmak istemedim hemen ertesi gün kan testi verdim 3 haftalık hamilesin dediler şimdi 31 haftalık olduk. Hakkında hayırlısı olsun çizgi silik te olsa varsa hamilesindir. Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar