Sorum var Test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,677 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Test
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızla adetim 3 gün geçti sancı filan da yok ama bazen kramp giriyor yanıma sizce kan versem çıkarmı belli ölümü yada idrar testi mi yaosam erken gebelik testi sizce yapsam belli olurmu korkuyorum bir ya.dan hazır değilim başka bebeğe bünye kaldırmaz şimdi napayım bana akıl verin ya😒

Kızla adetim 3 gün geçti sancı filan da yok ama bazen kramp giriyor yanıma sizce kan versem çıkarmı belli ölümü yada idrar testi mi yaosam erken gebelik testi sizce yapsam belli olurmu korkuyorum bir ya.dan hazır değilim başka bebeğe bünye kaldırmaz şimdi napayım bana akıl verin ya😒
Test yapsan çıkar bence canm adet günü gelmeden 1 hafta önce yapmştım çıkmıştı bi yap istersen

İdrar mi erken mi yoksa normalmi
İdrar canm normal test almştım bn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Varsa bile silik çıkıyo zaten canm hakkında hayırlısı olsun inşallah

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Tamm canım haberlerini bekliyorz
Tm cnn veririm yarın sabah,
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erken gebelik testiyle öğrenebilirsin. Ben adetime 4-5 gün kala öğrenmiştim ama kesin sonuç için de kan vermen daha iyi olur
Bende öyle düşünüyorum bugün alırım eczaneden yarın sabah yapıyım değilmi ilk idrarla daha doğru çıkar

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
kesin sonuc icin kan tahlili yapdir canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar