Sorum var Test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sümeyra.gkck21❤️😍 tarafından oluşturulan Test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,629 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Test
Konbuyu başlatan sümeyra.gkck21❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Şimdi de kan versen birsey varsa çıkar aslında sabırsızsın anlıyorum
Aynen sağlık ocağı öğleden önce gebelik için kan alıyor sonra almıyor yarın sabah idrar yapayım çıkarsa kanda veririm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorun değil 😊

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen sağlık ocağı öğleden önce gebelik için kan alıyor sonra almıyor yarın sabah idrar yapayım çıkarsa kanda veririm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorun değil 😊
Aynen canım öyle yap ama adet gecikmesi bir hafta kadar normal kabul ediliyor o yüzden 7 gün dedim

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Benim de başıma aynı şey geldi bide benim bebeğim daha çok küçük 3 aylık ilk bide. Karnımda kramplar oluyordu adet sancısı da çok hafiften geliyordu fakat adet olmuyordum çok korktum resmen ağladım çünkü bebeğim daha çok küçük bide çok zorlu bir hamilelik ve doğum geçirdim şu an ikinciye hiç hazır değilim hemen gidip önlemimi aldım korundum

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Benim de başıma aynı şey geldi bide benim bebeğim daha çok küçük 3 aylık ilk bide. Karnımda kramplar oluyordu adet sancısı da çok hafiften geliyordu fakat adet olmuyordum çok korktum resmen ağladım çünkü bebeğim daha çok küçük bide çok zorlu bir hamilelik ve doğum geçirdim şu an ikinciye hiç hazır değilim hemen gidip önlemimi aldım korundum
Eşim istemiyor korunmami o çok seviyor çocuk diyor 10 tane yapcam

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızla adetim 3 gün geçti sancı filan da yok ama bazen kramp giriyor yanıma sizce kan versem çıkarmı belli ölümü yada idrar testi mi yaosam erken gebelik testi sizce yapsam belli olurmu korkuyorum bir ya.dan hazır değilim başka bebeğe bünye kaldırmaz şimdi napayım bana akıl verin ya😒
Çıkar canım yarın sabah ilk idrarınla yap hayırlısı inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar