Testin silik çıkması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tunay tarafından oluşturulan Testin silik çıkması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 449 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Testin silik çıkması
Konbuyu başlatan Tunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Tunay

Kayıtlı Üye
rank
Mehraba.adet gununden 2 ay geçti.bu yakınlarda test yapdım.1gün bekledikden sora teste silik çizgi çıkdı.ve sora yine tekrarladım bu defa hiç çıkmadı.sizce hamilemiyim?

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Testi yaptıktan 5 dk sonraki sonuç geçerli canm ilk 5 dk da çift çizgi yada silik çizgi çıkarsa hamile olma olasiligin var

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Mehraba.adet gununden 2 ay geçti.bu yakınlarda test yapdım.1gün bekledikden sora teste silik çizgi çıkdı.ve sora yine tekrarladım bu defa hiç çıkmadı.sizce hamilemiyim?
Bnmde öyle olmuştu testi attıktan sonra baktım silik ikinci yaptığım çıkmadı ertesi gün yaptım gene çok silik çıkmıştı

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde öyle olmuştu testi attıktan sonra baktım silik ikinci yaptığım çıkmadı ertesi gün yaptım gene çok silik çıkmıştı
Hakkında hayırlısı olsun canım benimde testim silik çıkmıştı sağlık ocağında tahlil verdiğimde doktor çok sınırda ama negatif gibi için rahat etmezse kadın doğumcuya görün demişti aynı gün gittim ve hamile olduğumu öğrendim en güzel sonucu kanda alırsın Allah gönlüne göre versin inşaAllah

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benimde yaptığım testte silik çıkmıştı canım sonra hastaneye gidip kan testi verdim sende kan testi ver canım hayırlısı olsun inşallah

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çok silik çıkmıştı hemen kan tahlili yaptırdım gebe olduğumu öğrendim darısı sizinde başınıza inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
2 ay az bi zaman değil canım gebelik varsa testte daha net, belli olacak şekilde çıkardı aslında. Bi kadın doğumcuya görün bence gebelik yoksa kist falan olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar