Tetenoz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma_.42 tarafından oluşturulan Tetenoz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 540 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tetenoz
Konbuyu başlatan Şeyma_.42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cennetim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaç doz tetenoz aşısı oldunuz. Ben 2 tane oldum. 3.nün zamanı geldi daha gitmedim. Toplam 5 doz dediler. Mecbur mu olmak. Olmasak bir şey olur mu acaba ?
İlk gebeliğimde 2 doz oldum doğumdan 6 ay sonra bidaha oldum 2. Gebelikte aşı yapmadılar ilkte olduğum için 3. Gebelikte 1. Doz oldum başkada yapmadılar

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaç doz tetenoz aşısı oldunuz. Ben 2 tane oldum. 3.nün zamanı geldi daha gitmedim. Toplam 5 doz dediler. Mecbur mu olmak. Olmasak bir şey olur mu acaba ?
Nasıl 5 doz 2 tane yapılıyor kız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yapmıycam zaten ilk gebelikte bi tane yaptılar sonrdan öğrendim ki 2 tane yapmalı lazımmış yoksa 1.si işe yaramıyor boşa yaptım bunda da düşünmüyorum çokta acıyor 😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar