Sorum var Tetonoz aşısıı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Tetonoz aşısıı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 167 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tetonoz aşısıı
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün Tetonoz aşısı oldum ilk aşımdı dün akşam bi iştahsızlık başladı yiyorum yemek ama yemek yerken bi anda nefes darlığı bulantı geliyor hemen biyere uzanmam gerekiyor o an ikidir böyle aşıdan mı sizce

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün Tetonoz aşısı oldum ilk aşımdı dün akşam bi iştahsızlık başladı yiyorum yemek ama yemek yerken bi anda nefes darlığı bulantı geliyor hemen biyere uzanmam gerekiyor o an ikidir böyle aşıdan mı sizce
Canm aşıyla alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü bana da bazen oluyo öyle

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aşı ile alakalı değil canım 35 haftalığım banada oluyor ara ara 🤦🏻‍♀️

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Aşı ile alakalı değil canım 35 haftalığım banada oluyor ara ara 🤦🏻‍♀️
Çok sıkıntılı ya bir an önce hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin rabbim miniklerimizi. Hala kafamı kaldıramıyorum yastıktan çok halsizim çokk 🥹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm aşıyla alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü bana da bazen oluyo öyle
Sağol canım inşallah bir an önce biter

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok sıkıntılı ya bir an önce hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin rabbim miniklerimizi. Hala kafamı kaldıramıyorum yastıktan çok halsizim çokk 🥹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım inşallah bir an önce biter
Doktoruna söyle canım vitaminlerine de baksın bir . Kansızlık filan var mı bende mesela ilaca rağmen belirli düzeye çıkmıyor kan . Biz ondan şüphe ediyoruz. Ama gebelikte normal uani . Ani kan basıncı artması düşmesi filan

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruna söyle canım vitaminlerine de baksın bir . Kansızlık filan var mı bende mesela ilaca rağmen belirli düzeye çıkmıyor kan . Biz ondan şüphe ediyoruz. Ama gebelikte normal uani . Ani kan basıncı artması düşmesi filan
Evet canım bi kansızlık var zaten vitamin ve kan ilaçlarını kullanıyorum zaten de ondandır bende öyle düşünüyorum pazartesiye randevum var bakalım ne diyecekler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canım bi kansızlık var zaten vitamin ve kan ilaçlarını kullanıyorum zaten de ondandır bende öyle düşünüyorum pazartesiye randevum var bakalım ne diyecekler
Ondandır canım benim . Çokta yorma kendini kırmızı et ye yiyebiliyorsan 2 haftada bir balık yemeye çalış düzelirsin inşallah 🤲🏻

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ben olmamıştım

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aşı ile alakalı olduğunu düşünmüyorum gebelik ilerledikçe bebek yukarı doğru çıkıyor kaburgaların altına doğru bu sefer böyle nefes darlıgi bulantı mide ağrısı gibi şikayetler olabiliyor özellikle son haftalara daha da artıyor böyle zamanlarda uzan ayağını duvara dik bir süre iyi gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar