Tık yok 40+3

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Tık yok 40+3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 737 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tık yok 40+3
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ece8894

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar ya 40+3 günlük hamileyim ve tık yok doktor cuma gününe kadar doğurmazsan gel dedi normal istiyorum nasipse sezeryan da olmak istemiyorum ne yapsam ne etsem gecelri düşünmekten uyuyamıyorum

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar ya 40+3 günlük hamileyim ve tık yok doktor cuma gününe kadar doğurmazsan gel dedi normal istiyorum nasipse sezeryan da olmak istemiyorum ne yapsam ne etsem gecelri düşünmekten uyuyamıyorum
İnşallah cumaya kadar dogurursun canm yoksada suni sanci verirler büyük ihtimalle inşallah sağ salim kucagina alırsın bizede güzel haber verirsin cnm

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah gelir sancın canım yoksa suni verip baslatırlar oda kendi sancın gibi ama surec uzayabılıyor bol yuruyus yap sıcak Dus al hergun hurma ye 7 tane gunluk

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah cumaya kadar dogurursun canm yoksada suni sanci verirler büyük ihtimalle inşallah sağ salim kucagina alırsın bizede güzel haber verirsin cnm

Amin inşallah canım sağolasın veririm tabi 😊
İnsallah gelir sancın canım yoksa suni verip baslatırlar oda kendi sancın gibi ama surec uzayabılıyor bol yuruyus yap sıcak Dus al hergun hurma ye 7 tane gunluk
Yapıyorum günlük 30 45 arası yürüyüş hurma da günlük 5 tane yiyorum 7 ye çıkartaym o zamn

Son düzenleme:

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayniydim canım pazartesi suni verilecekti cuma sancim geldi inşallah seninde gelir stres yapma

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım valla düşünmektn herhalde doğuramıycm 😅
Vallahi tüm sülalem her gün ariyodu dogurmadin mi diye psikolojimi bozmuslardi o kadar emindim ki sancim gelmeyecek suniylede çok zor olacak diye gece 2 de sancim tuttu 5 te doğurup geldim herkes şok :) inşallah senin 3 saati bile bulmaz içini ferah tut

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar