Tiramisu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Tiramisu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 286 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Tiramisu
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tiramisu yapicam muhallebisi nasıl oluyordu bir yere yazdım bulamıyorum netten baktım anlamadım siz nasıl yapiyonuz kedi dili olan ile nasıl yapiyonuz

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
1 yemek kaşığı mısır nişastası 2 yemek kaşığı un 4 yemek kaşığı toz şeker 3 su bardağı süt 2 tane yumurta sarısı bunlari pişir altını kapattıktan sonra 5 10 dk bekle sonra labnesini koy karıştır

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Evet sanki tarifi buydu ama şeker nir su bardağı degilmi
Yok cnm zaten 4 yemek kaşığı şeker 1 bardağa eşit cnm bn hep öyle yapıyorum çok güzel oluyor.. kedi dillerini de granül kahve ile islat çok güzel oluyor öyle 1,5 yemek kaşığı granül kahve 1.5 yemek kaşığı şeker 1,5 bardak ılık su
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nişasta şeker süt un kaynayan kadar karıştırıyorsun
Yumurta da var cnm

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm zaten 4 yemek kaşığı şeker 1 bardağa eşit cnm bn hep öyle yapıyorum çok güzel oluyor.. kedi dillerini de granül kahve ile islat çok güzel oluyor öyle 1,5 yemek kaşığı granül kahve 1.5 yemek kaşığı şeker 1,5 bardak ılık su
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yumurta da var cnm
Teşekkür ederim 💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar