Tiroidim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice🌸🌸 tarafından oluşturulan Tiroidim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,486 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tiroidim var
Konbuyu başlatan Hatice🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice🌸🌸

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde 27 haftalıkKen çıktı tiroidim Euthyrox 25 mg kullandım biraz daha düşmüş dedi bazılarında hamilelikte başlıyormuş yani korkulacak bişey değil doktorun ilaç verdimi
Ayni ilaci verdi banada ama kullanmakta biraz tereddüt ettim anne olunca herseye karsi bi alerjiniz oluyo gibi kulaktan dolma bilgiler de var tabi ilaci kullanma dusuk yaparsin diye bende burdan tecrübeli annelere bi sorayım dedim cevabın için teşekkür ederim 😊🌸

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Ayni ilaci verdi banada ama kullanmakta biraz tereddüt ettim anne olunca herseye karsi bi alerjiniz oluyo gibi kulaktan dolma bilgiler de var tabi ilaci kullanma dusuk yaparsin diye bende burdan tecrübeli annelere bi sorayım dedim cevabın için teşekkür ederim 😊🌸
Ricaederim canım bende burdaki tecrübeli annelere sormuştum ilk öğrendimde ama bizden yüksek dozda kullananlarda var burda o yüzden rahatlıkla kullandım 😌

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalik hamileyim tiroidim var ayni sorunu yasayan oldumu hangi ilaci kullandiniz?
Bende de vardi canm hamileliğim başından beri 7 ayına kdar kullandım sabahları aç karnına önce 25 mg sonra 50 mg cikardilar her gittiğimde tahlil verdim düşünce bıraktık şimdi ama doktorum kesinlikle aksatma kullanmazsan sıkıntı bebekde bazı sıkıntılar olur dedi hiç aksatmadan içtim alalha şükür atlattik hatta triodu dusurmeden hamile bile kalmadım şimdi 34+3 olduk bir sorun yok trioddan kurtuldum sakın sende aksatmadan iç

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Evet prospektüsten okudum dozu yükseltilebiliyomus ama internetten baktim kullanilmiyo diye cikti ondan bi tereddütte kaldım
Yok canım bende kullandım bi sorun olmadı şükür🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yıllardır kullanıyorum canım 6 ayim bitecek gebelikte de kullanmaya devam ettim hâlâ kullanıyorum bence doktorunu dinle
Canım ben kullanıyorum ☺️

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Bende de vardi canm hamileliğim başından beri 7 ayına kdar kullandım sabahları aç karnına önce 25 mg sonra 50 mg cikardilar her gittiğimde tahlil verdim düşünce bıraktık şimdi ama doktorum kesinlikle aksatma kullanmazsan sıkıntı bebekde bazı sıkıntılar olur dedi hiç aksatmadan içtim alalha şükür atlattik hatta triodu dusurmeden hamile bile kalmadım şimdi 34+3 olduk bir sorun yok trioddan kurtuldum sakın sende aksatmadan iç
Bendede yeni cikti daha once yoktu boyle bi durum ilaci kullanicam bakalim insallah benimde gecer. Sende hayirlisiyla saglikli bir sekilde bebegini kucagina alirsin insallah🌸

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar