Tiroidim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice🌸🌸 tarafından oluşturulan Tiroidim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,427 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tiroidim var
Konbuyu başlatan Hatice🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice🌸🌸

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bendede yeni cikti daha once yoktu boyle bi durum ilaci kullanicam bakalim insallah benimde gecer. Sende hayirlisiyla saglikli bir sekilde bebegini kucagina alirsin insallah🌸
Amin cnm hepimiz inşallah kucağımıza sağsaglim alırız kullan cnm doktorunu dinle ve hiç aksatma sabah içtiğin satleride dengede tut aynı saatlerde içmeye özen göster birde benm doktorum bizzat özellikle dediği kahvaltıdan yarım saat 40 dk önce iç bir bardk suyla bu süreçte başka birşey yeme etkisini göstersin derdi bak bu çok önemli emin ol bunlara dikkat et geçer

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalik hamileyim tiroidim var ayni sorunu yasayan oldumu hangi ilaci kullandiniz?
Cnm ben gebe kalmadan once troid im 5 kusurdu. 2 bin altina duselim dedi doktor ilaca basladik. 25 lik 50lik 75 lik 100 luk diye gitti. 100 luk icerkende gebe kaldim. Suan 26. Haftamdayim vr hala devam ediyorum. Ama 6/8 haftada bir kan verip kontrol ediliyor troidim nasil diye.

Sevgim

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalik hamileyim tiroidim var ayni sorunu yasayan oldumu hangi ilaci kullandiniz?
Benimde troit sorunum vardı gebelikte çıktı kadın doğum doktorum dahiliyeye yönlendirdi ilaç yazdı propycil 50 ml kullandım çok şükür normale döndü ama yinede günde 1 tane kullanmami söyledi 1 ay sonra yine baktiracam her ihtimale karşı Rabbım evlatlarımızı korusun Amin

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Benimde troit sorunum vardı gebelikte çıktı kadın doğum doktorum dahiliyeye yönlendirdi ilaç yazdı propycil 50 ml kullandım çok şükür normale döndü ama yinede günde 1 tane kullanmami söyledi 1 ay sonra yine baktiracam her ihtimale karşı Rabbım evlatlarımızı korusun Amin
Benide dahiliyeye yonlendirdi ama kendi bi ilac yazdi tirod icin
Benide dahiliyeye yönlendirdi ama kendi bi ilaç yazdi tirodim icin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm ben gebe kalmadan once troid im 5 kusurdu. 2 bin altina duselim dedi doktor ilaca basladik. 25 lik 50lik 75 lik 100 luk diye gitti. 100 luk icerkende gebe kaldim. Suan 26. Haftamdayim vr hala devam ediyorum. Ama 6/8 haftada bir kan verip kontrol ediliyor troidim nasil diye.
Herhangi bi ilac kullaniyomusun?

Amin cnm hepimiz inşallah kucağımıza sağsaglim alırız kullan cnm doktorunu dinle ve hiç aksatma sabah içtiğin satleride dengede tut aynı saatlerde içmeye özen göster birde benm doktorum bizzat özellikle dediği kahvaltıdan yarım saat 40 dk önce iç bir bardk suyla bu süreçte başka birşey yeme etkisini göstersin derdi bak bu çok önemli emin ol bunlara dikkat et geçer
Bende yeni bugun basladim dedigin gibi kahvaltidan yarim saat once almaliymisim

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Benide dahiliyeye yonlendirdi ama kendi bi ilac yazdi tirod icin

Benide dahiliyeye yönlendirdi ama kendi bi ilaç yazdi tirodim icin

Bende yeni bugun basladim dedigin gibi kahvaltidan yarim saat once almaliymisim
Tabikide cnm. Dedigim gibi gebe kalmadan once baslamistik ilaca 100 luk kullanirken grbe kaldim ve hala kullaniyorum 100 luk. 6 veya 8 haftada da kan veriyorum doktorum kontrol ediyor.

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Tabikide cnm. Dedigim gibi gebe kalmadan once baslamistik ilaca 100 luk kullanirken grbe kaldim ve hala kullaniyorum 100 luk. 6 veya 8 haftada da kan veriyorum doktorum kontrol ediyor.
Benden kan istenmedi ama dahiliyeye gidip geldikten sonra bana bi daha gel dedi

Canım benim doğuştan var hipotroidi hastasıyım bende 14 senedir ilaç kullanıyorum levitiron
Gebelikte heehangi bi sıknti yasadinmi?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar