Tokat devlet hastanesi veya üniversitesi hastanesi de detaylı ultrasyon yapan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra mutlu tarafından oluşturulan Tokat devlet hastanesi veya üniversitesi hastanesi de detaylı ultrasyon yapan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 343 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tokat devlet hastanesi veya üniversitesi hastanesi de detaylı ultrasyon yapan varmı
Konbuyu başlatan Esra mutlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra mutlu

Esra mutlu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tokat devlet hastanesi de veya üniversitesi hastanesi de detaylı ultrasyon yapan varmı bilgi alabilirmiyim Yapan varsa da ücreti ne kadar yaptınız

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tokat devlet hastanesi de veya üniversitesi hastanesi de detaylı ultrasyon yapan varmı bilgi alabilirmiyim Yapan varsa da ücreti ne kadar yaptınız
Tokat medikal park ta yaptırdım ben ve inan bana. Hiç memnun kalmadım muane için 220 TL detaylı ultrasyon için 180 civarı ücret ödedik ama keşke devlette yaptırsaydım

Esra mutlu

Kayıtlı Üye
rank
Tokat medikal park ta yaptırdım ben ve inan bana. Hiç memnun kalmadım muane için 220 TL detaylı ultrasyon için 180 civarı ücret ödedik ama keşke devlette yaptırsaydım
Anladım cnm vala özel de tek varasa yaptırmam maddi durumumuz yok bide özel hastaneler e güvenmiyorum para için bi sürü saçma tektikler çıkarıyor lar

Tüm sayfalar yüklendi.