Sorum var toki evleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan toki evleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,046 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı toki evleri
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
kizlar toki evlerine baş vurular başlamiş ben bugun yada yarin kayit yapacam lutfen dua edin de ciksin bana
evim bir oda salon var kucuk yetmiyo cati kati oldugu icin yağmur yagdiginda yagmur suyu geliyo iceri 48 senelik bir bina cok eski eski ve bize ait ev olmadigi icin tadiratta yapmak istemiyorum lutfen dua edin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hakkında hayırlısı ne ise o olsun kuzum 🤲🏻
aminn gulum inşallah

aminn gulum inşallah
evim bir oda salon var kucuk yetmiyo cati kati oldugu icin yağmur yagdiginda yagmur suyu geliyo iceri 48 senelik bir bina cok eski eski ve bize ait ev olmadigi icin tadiratta yapmak istemiyorum lutfen dua edin

aminn gulum inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

aminn gulum inşallah

aminn gulum inşallah
İnşallah kuzum rabbim daha iyi bir yerde çocuklarımla oturmayı nasip eylesin sende bir an önce ev sahibi ol inşallah 🤲🏻 dualarımdasın

Kayıtlı Üye
rank
aminn gulum inşallah

aminn gulum inşallah
eğer cikarsa coguda bu benim icin buyuk firsat olur kaynanamlardan eltilerimden uzaklaşacam

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum rabbim daha iyi bir yerde çocuklarımla oturmayı nasip eylesin sende bir an önce ev sahibi ol inşallah 🤲🏻 dualarımdasın
saol gulum inanki dun duydum tokilerin başladiginı dunden beri gözume uyku girmedi bugun gidip baş vuracam eşime soyledim tamm sen yap ama bizimkilere soyleme dedi eee eşimde biliyo onlarin huyunu laf edeceklerini bildigi icin söyleme kimseye dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
saol gulum inanki dun duydum tokilerin başladiginı dunden beri gözume uyku girmedi bugun gidip baş vuracam eşime soyledim tamm sen yap ama bizimkilere soyleme dedi eee eşimde biliyo onlarin huyunu laf edeceklerini bildigi icin söyleme kimseye dedi
Söylemeye balım herkesin herşeyi bilmesine gerek yok onlarda biraz insan olsalardı haberleri olurdu zaten senin çektiğini bir Allah bir sen bir de anlattığım kadarı ile bizler biliyoruz . İnşallah çıkarda herkesten uzak güzel bir hayat yaşarsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar