Sorum var Tonus

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice Hatice tarafından oluşturulan Tonus başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 105 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tonus
Konbuyu başlatan Hatice Hatice
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nara.mecid

Hatice Hatice

Kayıtlı Üye
rank
Salam qızlar 🩷 Mən dünən həkimə getdim tonusum olduğunu dedi şam yazdı istifadə edirəm amma qorxuram onun uşağa nə kimi zərərləri var və azalması üçün nə etmək lazımdı

H.abbaszade

Kayıtlı Üye
rank
Salam can her hamilelikde olur narahat olma qorxulu bisey deyil wamini isdifade ed ki ozun rahat olasan . Sag salamat qucagina al inwallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ozunu cox yorma
Mene hekimim wit biber ye deyirdi tonus qarin ezelelerinin dartilmasi di yani xesdelik deyil her hamilelikde.olur gordun qarnin sertlesib agrin var basinin .altin alcaq ed ayaqlarinin ltin hudur uzan bir yarim saat qeder wamini da isdifade ed rahatliyacaqsan

Ozunu cox yorma
Mene hekimim wit biber ye deyirdi tonus qarin ezelelerinin dartilmasi di yani xesdelik deyil her hamilelikde.olur gordun qarnin sertlesib agrin var basinin .altin alcaq ed ayaqlarinin ltin hudur uzan bir yarim saat qeder wamini da isdifade ed rahatliyacaqsan

Ozunu cox yorma

Son düzenleme:

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Salam qızlar 🩷 Mən dünən həkimə getdim tonusum olduğunu dedi şam yazdı istifadə edirəm amma qorxuram onun uşağa nə kimi zərərləri var və azalması üçün nə etmək lazımdı
Salam ezizim narahat olma ciddi birshey yoxhdur menede tonusun oldugunu demishdi sam falan yazmishdi ancag men ede bilmedim deye derman qebul etdim ciddi problem deyil indi sukur Allaha 36 heftemdeyem senede sag salamat korpeni qucagina almagi arzu edirem🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar