Topuk kani

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Topuk kani başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,301 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Topuk kani
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar topuk kani testimiz çıktı bugün aradilar normali 5 çıkması gerekirken bizim bebeğinki 14 cikti tedavi olunmazsa ilerde zeka geriliği olabilir falan dedi kadin başına gelen varmi böyle 😭😭

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar topuk kani testimiz çıktı bugün aradilar normali 5 çıkması gerekirken bizim bebeğinki 14 cikti tedavi olunmazsa ilerde zeka geriliği olabilir falan dedi kadin başına gelen varmi böyle 😭😭
Arkadaşımın bebeğinde de yüksekti tekrar kan aldılar ona normal sıkıntı yok dediler canım sağlık ocağı ile görüşsen tekrarlarlar

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde 16 çıktı canım hala uğraşıyoruz sürekli emziriyorum 13 e düşmüştü en son cuma günü tekrar gideceğiz bakalım

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
İkinci testi mi pozitif çıktı üçüncü testi istiyorlar o da büyük ihtimal temiz çıkar benim bebegimde öyle oldu çünkü aradılar troit hormonu yüksek çıktı dediler gittim hastanede test yaptırdım normal cikti

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde 16 çıktı canım hala uğraşıyoruz sürekli emziriyorum 13 e düşmüştü en son cuma günü tekrar gideceğiz bakalım
Kaçıncı haftada siniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkinci testi mi pozitif çıktı üçüncü testi istiyorlar o da büyük ihtimal temiz çıkar benim bebegimde öyle oldu çünkü aradılar troit hormonu yüksek çıktı dediler gittim hastanede test yaptırdım normal cikti
Valla ilk 48 saat icinde aldilar bide bir hafta sonra kontrole gittik onda almışlardı hangisi oldugunu bizde bilmiyoruz daha hangisi sizce ilkin sonucumu ikincinin sonucumu bu anlamadim ben

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftada siniz

Valla ilk 48 saat icinde aldilar bide bir hafta sonra kontrole gittik onda almışlardı hangisi oldugunu bizde bilmiyoruz daha hangisi sizce ilkin sonucumu ikincinin sonucumu bu anlamadim ben
Kuzum yarın özel hastaneye git kan ver sonuç hemen çıkıyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftada siniz

14 günlük olduk canım ilk aldıklarında bişey yoktu 2 gün sonra kontrole çağırdılar çocuk hastanesine gittik 16 çıktı o zamandan beri kaç kez topuğu delindi yavrumun sürekli veriyoruz 10 un altına inince risk bitiyor dedi doktor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar