Troid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esma Aydın tarafından oluşturulan Troid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,032 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Troid
Konbuyu başlatan Esma Aydın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Esma Aydın

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar tsh hormon u yüksek çıkan var mı bende yüksek çıktı 3800 ilaça başladım guatr ilacın a böyle bir durumla karşılaşan var mı

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar tsh hormon u yüksek çıkan var mı bende yüksek çıktı 3800 ilaça başladım guatr ilacın a böyle bir durumla karşılaşan var mı
Bende de vardı kuzum benide doktorum ilacı başlattı sabahları aç karnına iciyordum gebelik boyunca da içtim hiç bir sıkıntı olmadı şimdi geçti Allah'a şükür hiç birşey kalmadı

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk hamileliğimde guatırım yoktu ikinci gebeliğim ve çok yüksek çıktı 60,18 iki tane guatır ilacı verdiler tam bitmeden kan testi yaptırdım 2 ye düşmüş içmiyorum artık doktorum artık sorun olmadığını söyledi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar