Tsh değerim 6.60 ilaç kullanmam sorun olur mu

• Konbuyu başlatan Yeni Anne
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeni Anne tarafından oluşturulan Tsh değerim 6.60 ilaç kullanmam sorun olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tsh değerim 6.60 ilaç kullanmam sorun olur mu
Konbuyu başlatan Yeni Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan FATMA223
Y

Yeni Anne

Guest
Tsh değerim 6.60 1 aylık hamileyim ama ilaç kullanıyorum bebeğim ocin sorun tesgil eder mi

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullanıyorum kullanmazsan bebek için sorun olur asıl ama hamilelikte yükselebilir doktoruna konuş tekrar ölctur benim hamilelikten önce 25 ti şimdi 75 miligram kullanıyorum

Hüda

Kayıtlı Üye
rank
Kullanmalısın canım. Eger kullanmazsan daha sorun genelde duşükle sonuclanıyo. Rabbım göstermesin. Bende kullanıyorum 25 mg ve sorun olmuyo doktorun bısey demedımı. Bende ilk tsh 6 ama ıctım gıttıkce dusuyo. Ama ılac kullanırken deger cıkıp duse bılır oda normal sakın korkma. Bende ikizlerime hamileyim ve kullanıyorum ınsallah kucagımıza sag salim alırız.

Y

Yeni Anne

Guest
Ben daha doktora yarın gidicem benim gebelikten once 16.60 ti ben ilaçla 6.60 düşürdum 3 ayda ama yine de ilk onu sorucam teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kullanmalısın canım. Eger kullanmazsan daha sorun genelde duşükle sonuclanıyo. Rabbım göstermesin. Bende kullanıyorum 25 mg ve sorun olmuyo doktorun bısey demedımı. Bende ilk tsh 6 ama ıctım gıttıkce dusuyo. Ama ılac kullanırken deger cıkıp duse bılır oda normal sakın korkma. Bende ikizlerime hamileyim ve kullanıyorum ınsallah kucagımıza sag salim alırız.
Amin Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaAllah Allahım

Hüda

Kayıtlı Üye
rank
Aynen doktoruna sor. Eger ıcmezsen sorun olur. Insallah olmaz tabi. Masallah eger o degerle hamıle kaldınsa sende benım kuzenim gibi olmussun ınsllah o kucagına aldı bızde alırız. 🤲🤲

Y

Yeni Anne

Guest
Aynen doktoruna sor. Eger ıcmezsen sorun olur. Insallah olmaz tabi. Masallah eger o degerle hamıle kaldınsa sende benım kuzenim gibi olmussun ınsllah o kucagına aldı bızde alırız. 🤲🤲
Ya ne kadar naifsiniz çok teşekkür ederim Rabbim hayırlı bir şekilde kucagimiza almayı nasip etsin ve isteyen her kadına nasip etsin inşaAllah Allah razı olsun güzel yorumlarınızdan dolayı hayırlı cumalar ve hayırlı kandiller

Hüda

Kayıtlı Üye
rank
Ne demek her zman. Hayırlı cumalar hayırlı kandiller.. Senden de Allah razı olsun yardımcı olabıldıysem senı azda olsa rahatlata bıldıysem ne mutlu bana. 🤲♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar