Sorum var TSH yüksekligi olup saglikli bebegi olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kendince tarafından oluşturulan TSH yüksekligi olup saglikli bebegi olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 785 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı TSH yüksekligi olup saglikli bebegi olanlar
Konbuyu başlatan Kendince
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kendince

Kendince

Kayıtlı Üye
rank
Bnm yüksekti kuzum aç karnına ilaç verdi hap 1 tane onu mutlaka ama mutlaka kahvaltıdan 40 dk önce icicisn etkisi için bn gebeliğim 6 ayına kdsr sürekli hiç unutmdan içtim Allah'a şükür kızım 5 aylık hiç bir sorunum yok sürekli tahlil verip takıp ettiler doktorum eğer ilacı kullanmazsam bebeğe zararı olucagini söylemişti o yüzden içini ferah tut ve ilac verick sakın aksatma
Degerin kaçti canim.
Benimki 38 şok oldum ben ya çok yüksek.
Bu degerde kimse yok nette de bulamadim hiç. Bu nasil bir deger.
Tahlilde mi yanlislik oldu ne oldu ben anlamadim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende troid tedavisi görüyorum 9+2yim şuan endokrin bölümüne gidiyorum benimde tsh 5.60 falan ama ilaç kullanıyorum..tsh yi Dahiliye değil bence endokrine git
Önceki gebeligimde dahiliyeye git demisti kadin dogum doktorum o yüzden ona gidiyordum canim. Endokrin de mantikli aslinda

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Degerin kaçti canim.
Benimki 38 şok oldum ben ya çok yüksek.
Bu degerde kimse yok nette de bulamadim hiç. Bu nasil bir deger.
Tahlilde mi yanlislik oldu ne oldu ben anlamadim.
Yok karnına mi bktirdin kuzum o kdsr boku yüksek çıktı bnm 20 milerdeydi çok şükür 2.5 düştü ilaçları düzenli kulln hiç unutma Inn hiç korkuluck birşey yok birde beyaz lahana Varya o da değeri çok yuksltiyir bir kaç sebze dha vardı aklıma gelmiyor onlarda dikkat et Allah'ın izniyle hiç bir sıkıntı olmucak kuzum

Kendince

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım yardım etsin kuzum hayırlı haberlerini bekliyoruz
Canım bende troid tedavisi görüyorum 9+2yim şuan endokrin bölümüne gidiyorum benimde tsh 5.60 falan ama ilaç kullanıyorum..tsh yi Dahiliye değil bence endokrine git
Sag olun canlar yarin güzel haberler veririm insallah.

Yok karnına mi bktirdin kuzum o kdsr boku yüksek çıktı bnm 20 milerdeydi çok şükür 2.5 düştü ilaçları düzenli kulln hiç unutma Inn hiç korkuluck birşey yok birde beyaz lahana Varya o da değeri çok yuksltiyir bir kaç sebze dha vardı aklıma gelmiyor onlarda dikkat et Allah'ın izniyle hiç bir sıkıntı olmucak kuzum
20 lerde miydi bir sey olmadi sapasaglam dogdu maşallah.
Çok sukur.
Insallah benim kuzumda böyle olur.
Umutvar oldum biraz.
Ac karninaydim sahurda yemistim ama

Dahiliyeye geldim.
Tahlili yeniledi sonuclari bekliyorum.
Gebelik yeni oldugundan ilacla kontrol altina alirsak sorun olmaz.
Ama en dogru cevabi kadin dogum doktorundan alirsin sonuclari ona da göster dedi.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar