Tsh yüksekliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Deryacıkk tarafından oluşturulan Tsh yüksekliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,047 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tsh yüksekliği
Konbuyu başlatan Deryacıkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayse53

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 6+3haftalık hamileyim tsh 3 50 çıktı ilaç kullanmam gerek varmı başına gelen bebisde herhangi bi etkisi olurmu ileride

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 6+3haftalık hamileyim tsh 3 50 çıktı ilaç kullanmam gerek varmı başına gelen bebisde herhangi bi etkisi olurmu ileride
Bnm TSH 12 lere çıktı şimdi 2 bucugun altına düşürdük aylık kontrol ediyorlar ilac kullanıyorum ve doktorum gebelik surecinde hiç birkmadan içmem gerektiğini söyledi icmezsem sorun olurmuş

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Tsh benim ilk başlarda 0 a kadar indi doktor ilk 3 ay olabilecek bir durum dedi 2 haftada bir kontrole çağırdı kendiliğinden yükseldi geri

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Tsh benim ilk başlarda 0 a kadar indi doktor ilk 3 ay olabilecek bir durum dedi 2 haftada bir kontrole çağırdı kendiliğinden yükseldi geri
Bende ilacı bırakınca direk yükseliyor bırakamıyorum doktor Birk diyene kdar devam mecburen senide doktor cagirdiysa mutlaka aksatma ne diyorsa bu konuda yap çok önemli ben 2 bucugun altına düşmeden hamile bile kalamadim

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilacı bırakınca direk yükseliyor bırakamıyorum doktor Birk diyene kdar devam mecburen senide doktor cagirdiysa mutlaka aksatma ne diyorsa bu konuda yap çok önemli ben 2 bucugun altına düşmeden hamile bile kalamadim
Benimki düzene girdi canım hamileliğim ilerledikçe şuan 33 haftalığız 1.50-2 arasında değişiyor oda normal dedi ilaç kullandırmadı hiç

N

Nill

Guest
Benimde hamileligin ilk 3 ayinda 3.80 diilac kullandirmadi 5. Ay 6 oldu ilaca baslatti dahada biraktirmadi. Ama dahiliyeci cok onemsemezmis endokrine gitmek gerekirmis doktorum anlatti hamilelikte yuksek tsh cocuklarda sosyal zekada sorun yapiyomus

Tüm sayfalar yüklendi.