Sorum var Tsh

• Konbuyu başlatan shshsh
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde shshsh tarafından oluşturulan Tsh başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 298 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tsh
Konbuyu başlatan shshsh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gunesh

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelikte tsh yüksek çıkan var mı? Ne anlama geliyor? Yarın doktora gidicem ama merak etdim tedavisi nasıl oluyo
Önemli bi şey değil. Bi ilaç yazıyor geçiyor. Ama tedavi edilmediği zaman kanama, bebekte boy kısalığı yarata bilir. Hemen hemen her hamilede yaşanmıştır.

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelikte tsh yüksek çıkan var mı? Ne anlama geliyor? Yarın doktora gidicem ama merak etdim tedavisi nasıl oluyo
Tsh değerin yüksekse kuzum doktoruna görün sana ilaç vericek ben hamileliğim sonuna kadar kullandım hatta şuan yine yükseldi muhtemelen ömürlük kullancam Meraketme ilaçla düşuyir kimi uzun sürüyor kimi sürede düzeliyor canm ama değerin yüksekse hamilelikte mutlaka kullanman lazim sabahları aç karnına ama mutlaka kahvaltıdan yarım saat önce ki anca etki ediyor kuzum dikkatli kullanman lazım yoksa ilaç tedavisi olmazsan değerinde yüksekse baya bebek için sıkıntı düzenli kullanırsın doktorun zaten seninyonlendirir

gunesh

Kayıtlı Üye
rank
Tsh değerin yüksekse kuzum doktoruna görün sana ilaç vericek ben hamileliğim sonuna kadar kullandım hatta şuan yine yükseldi muhtemelen ömürlük kullancam Meraketme ilaçla düşuyir kimi uzun sürüyor kimi sürede düzeliyor canm ama değerin yüksekse hamilelikte mutlaka kullanman lazim sabahları aç karnına ama mutlaka kahvaltıdan yarım saat önce ki anca etki ediyor kuzum dikkatli kullanman lazım yoksa ilaç tedavisi olmazsan değerinde yüksekse baya bebek için sıkıntı düzenli kullanırsın doktorun zaten seninyonlendirir
Teşekkür ederim. Trioid ilaç yazdi onu kullanicam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yüksekten kasıt tam olarak kaç kuzum aile hekimi 4 e kadar sorun olmadığını söyledi ama gebelikte 3.5 bile yüksek diyor kadın doğumcular
4.4 ilaç kullanıcam

Yüksekten kasıt tam olarak kaç kuzum aile hekimi 4 e kadar sorun olmadığını söyledi ama gebelikte 3.5 bile yüksek diyor kadın doğumcular
4.4 ilaç kullanıcam
Geçmiş olsun canım doktorun gerekli bilgilendiremyi yapıp ilaç yazıcaktir
🙏🙏

4.4 ilaç kullanıcam
Geçmiş olsun canım doktorun gerekli bilgilendiremyi yapıp ilaç yazıcaktir
🙏🙏
Önemli bi şey değil. Bi ilaç yazıyor geçiyor. Ama tedavi edilmediği zaman kanama, bebekte boy kısalığı yarata bilir. Hemen hemen her hamilede yaşanmıştır.
🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.