Tüp bağlama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şenay Asel Lina tarafından oluşturulan Tüp bağlama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 340 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tüp bağlama
Konbuyu başlatan Şenay Asel Lina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şenay Asel Lina

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Tatlı anneler merhaba bişey sormak istiyorum norma doğumdan sonra tüp bağlanmıyor mu illa sezeryan mi olmam gerekiyor

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum Sonrası tüplerini baglatabilirsin bizzat Dr sordum olur yapılıyor dedi
Ameliyat gibi mi oluyor ben daha yarın gidecem doktora kontrolüm var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben sordum canim doktora normal doğum olduktan 2 ay sonra gel kapalı ameliyat olarak yaparım dedi
Hmm bnm kontrolüm yarın ben üniversite hastanesine gidiyorum kontrole bakalım orda Yapıyorlar mi diye sorayim

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ameliyat gibi mi oluyor ben daha yarın gidecem doktora kontrolüm var

Hmm bnm kontrolüm yarın ben üniversite hastanesine gidiyorum kontrole bakalım orda Yapıyorlar mi diye sorayim
Valla canim ben devlet hastanesinde sordum kapalı ameliyat olarak yaparız dedi ama doğumdan 2 ay sonra dedi ben araştırma da yaptım tüp baglatmanin açık kapalı olmak üzere çeşitleri varmış açık olan da alttan girip yapiyolarmis o çok can yakan bişey mis ama kapali ameliyat olursa göbek deliği dahil olmak üzere üçgen şeklinde 3 delik açılıp yapiliyomus toparlaması daha kolay bir ameliyat mis sende iyice bir arastir istersen canim

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Ben özellikle sordum doktora normal doğumda olup olmayacagini. Normal doğumdan 3ay sonra operasyon ile yapılıyormuş.
3 ay mi doğumda yapılmıyor mu bn öyle biliyorum sanki gerçi sormadım

Yarın kontrolde sorarım

Yarın kontrolde sorarım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar