Tüp bebek çoğul gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Masalll tarafından oluşturulan Tüp bebek çoğul gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 387 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tüp bebek çoğul gebelik
Konbuyu başlatan Masalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar 2 yi doğuracam inşallah sezeryan la eşim. Çok çocuk istiyor bende istemiyorum. Oda 3. Yü tüp bebek merkezine gidelim ikiz üçüz olsun diye tutturdu sizce oltmu ne yapsam bilemedim yaa hamile kalmamda sorun yok bu arada

M

Mercan

Guest
Devlette çoğul gebelik için bazı şartlar var. Özelde yaparlar tabi kaliteli Embriyoların olursa sayısı fazla olursa ikiz üçüz birakirlar

Samsel

Kayıtlı Üye
rank
2 veya 3 embriyo için yaş sınırı var 35 üstü ise 2 koyuyorlar fazlasını bilmiyorum. Ama kolay bişey olduğunu düşünmeyin araştırın kolay dönemler değil bana göre.

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar 2 yi doğuracam inşallah sezeryan la eşim. Çok çocuk istiyor bende istemiyorum. Oda 3. Yü tüp bebek merkezine gidelim ikiz üçüz olsun diye tutturdu sizce oltmu ne yapsam bilemedim yaa hamile kalmamda sorun yok bu arada
Ne gerek var madem doğal yolla hamile kalabiliyosaniz. Tüp bebekde ne kadar ilaç kullanılıyor sizin vücudunuza ne kadar zararlı bunları biliyo mu acaba eşiniz ?

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Tüp bebeğe sağlıklı iseniz çoğul gebelik için gerek var mı ki eşiniz istiyo ama karnında taşıyan da eziyeti çeken de bakanda siz olacaksınız bedeniniz psikolojiniz bu durumu kaldırabilir mi

Tüm sayfalar yüklendi.