Sorum var Tup bebek ile gebe kalan varmi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kübraBar tarafından oluşturulan Tup bebek ile gebe kalan varmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 554 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tup bebek ile gebe kalan varmi?
Konbuyu başlatan kübraBar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤İkizlerim❤

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Prograf kullandinmi
Kullanmadm canm bunun muadilinide kullanmadm. Bagisiklik sistemini baskilayan bir ilac sanrm sana verdilerse ya onlem amaclidir doktorun kendi tercihidir yada ihtiyac duymuslardir. Bagisikli testi yaptrmadim ben yani soyleyende olmadi acikcasi. Tup bebek yaptran bi arkadasim daha var onunki basarisiz oldu ama oda kullanmamis. Ben trabzon farabid eyaptrdim o ankarada ozel bir yerde yaptrmis

❤İkizlerim❤

Kayıtlı Üye
rank
Hangi asamadasiniz ne kadarlik oldunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet 2. Denemem digeri 9. Haftada kalbi durdu kurtaj oldum . Simdi 5. Haftadayim ilaclarimiz tammen degisti prograf progestantan dex estrofem oskapar prednol coaspirin litunus fitil kullaniyorum umarim bu sefer olur 🤲

Evet 2. Denemem digeri 9. Haftada kalbi durdu kurtaj oldum . Simdi 5. Haftadayim ilaclarimiz tammen degisti prograf progestantan dex estrofem oskapar prednol coaspirin litunus fitil kullaniyorum umarim bu sefer olur 🤲

Prograf kullanmismi acaba

Prograf kullanmismi acaba
Yok canım ben kullanmadim prograf ilaç dimi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar