Sorum var Tüp bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Günel.İ tarafından oluşturulan Tüp bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 264 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tüp bebek
Konbuyu başlatan Günel.İ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Tup bebekte bildigim kadariyla 8-10-12 gun testleri istiyorlar ve arkadasimin 8. Gun testi 50 li birsey cikmisti ve bu evde gebelik testinde cikar mi bilmiyorum. Bu yuzden en sagliklisi kan testi yapmak.
Bir de gebelikte 2 gunde bir 2 kati artmasi gerekiyor saglikli gebelik olabilmesi icin. Tup bebek yaptiriyorsan bunu riske atmazsin diye düşünüyorum

Günel.İ

Kayıtlı Üye
rank
Tup bebekte bildigim kadariyla 8-10-12 gun testleri istiyorlar ve arkadasimin 8. Gun testi 50 li birsey cikmisti ve bu evde gebelik testinde cikar mi bilmiyorum. Bu yuzden en sagliklisi kan testi yapmak.
Bir de gebelikte 2 gunde bir 2 kati artmasi gerekiyor saglikli gebelik olabilmesi icin. Tup bebek yaptiriyorsan bunu riske atmazsin diye düşünüyorum
Merhaba.Cevap için teşekkür ederim.Tüp bebek oldum Mart 27.Nisan 8 kan tahlili yapdiricam.Cok heyecanlıyım.Evde yapdim gebelik testi göstermedi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım benim hayırlı olsun 🤲 Rabbim pozitif gördüğün günüde göstersin 🤲❤️evde test yapma bide erken hiç yapma 2 tüp bebek annesi olarak söylüyorum psikolojim bozulur Allah'ın izniyle tutar kafanı rahat tut 🥰
Rabbim sana nasip etsin kuzum insallah isteyen her kuluna da nasip eder rabbim🙏🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar