Tüpleri baglattim bir şeyi merak ediyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Filiz068283 tarafından oluşturulan Tüpleri baglattim bir şeyi merak ediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,281 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Tüpleri baglattim bir şeyi merak ediyorum
Konbuyu başlatan Filiz068283
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem anne

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tüpleri bağlattım fakat doktor dedi ki yine de hiçbir korunma yöntemi %100 olmadığından prezervatif kullan dedi kendimiz korunacaksak eğer neden bağlattım o zaman ne anlamı kaldı sizlerde tüplerini bağlatıp da hicbirsey kullanmadan ilişkiye giren oldu mu merak ediyorum 40 mın çıkmasına 10 gün var ama içimde bir korku da var muallakta kaldım ne yapayım 🤔🤔🤔
Canım benim annem beni dünya ya getirdiğinde baglatmis ben 22 yaşımdayım ve annem başka hamile kalmadı yengem de son doğumunda bağlati ikiside devlet Hastanesi'nde doğum yaptılar ve hamile kalmadılar bende tıp fakültesinde doğum yaptım doktor iyice bağladım sadece tüp bebek tedavisi ile hamile kalırsın dedi ama ben başka istemiyorum üç tane oldu onları sağlıkla büyüte bilirsek yeter

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim annem beni dünya ya getirdiğinde baglatmis ben 22 yaşımdayım ve annem başka hamile kalmadı yengem de son doğumunda bağlati ikiside devlet Hastanesi'nde doğum yaptılar ve hamile kalmadılar bende tıp fakültesinde doğum yaptım doktor iyice bağladım sadece tüp bebek tedavisi ile hamile kalırsın dedi ama ben başka istemiyorum üç tane oldu onları sağlıkla büyüte bilirsek yeter
Çok sevindim benim bildiğim tanıdıklarım da var onlarda aynı şekilde hiç korunmadılar bende Ankara şehir hastanesinde yaptım doğumu canım onlarda aynı anlattıkları gibi kağıda yazdırıp imzalattılar hatta bende dedim ki ne anlamı kaldı o zaman kendimiz korunduktan sonra dedim olasılık diye size anlatmam gerekiyor dedi bilgilendirmek benim görevim dedi düşük bir olasılık dedi yinede insanın içinde acaba diye bir tedirginlik oluyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Ben sordum doktor benim 3 dogum normal dogum oldu canım şuan 4 dünceye hamileyim bağlatmak istedim doktor dedi normal dogum unu yap kırınkın çıkınca gel anca öyleike amilat ederim dedi sezeryan isteye göre olmuyo ben 22 yaşındayım artık çocuk istemiyorum napıcam bilmiyorum
Canım sen 22 yaşındasın ve 4. Yemi hamilesin.

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle düşündüm canım özle gitim dedi 7 binalara benim dogum ağustos ayına geldi için bana dedi ozmn 10 bini olur dedi okdr para vercek durumda deyğlim ki bilosun herşey zamn yani eşim normal fabrikada çalışan biri aldı anca bize yetiyor
doğrudur canım ben 5bin 185 e yaptırdım sizin orası baya pahalı

Sybm

Guest
rank
Canım benim yaşım 40 ve 3. Sezeryan oldum bağlattım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım normal olunca da bağlanıyor muş

22 yaşında misin 4. çocuk mu geliyor maşallah erken evlendin canım sanırım benim bildiğim 35 yaşın üstü olunca bağlıyorlar

Sibel'im ne bileyim doktor öyle söyledi kağı da da aynı anlattığı şeyleri yazdırdı eşime ve bana imzalatti ilk bir sene özellikle korun dedi %1 ihtimal dedi aksilik bu ya o ihtimal de gelip beni bulmasın da belli mi olur çelişkide kaldım valla bende zaten şans yok hayırlısı Allah tan 40 yaşındayım canım artık yeter 3. Oldu zaten Rabbım olmayana ve isteyenlere nasip etsin inşallah
Bacım fıstık gibisin valla 40 yaş durmuyon

Ben sordum doktor benim 3 dogum normal dogum oldu canım şuan 4 dünceye hamileyim bağlatmak istedim doktor dedi normal dogum unu yap kırınkın çıkınca gel anca öyleike amilat ederim dedi sezeryan isteye göre olmuyo ben 22 yaşındayım artık çocuk istemiyorum napıcam bilmiyorum
Kaç yaşında evlendin

Kaç yaşında evlendin

Özlem anne

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah Allahaısmarladık yardmcn olsun çok zor

Tüm sayfalar yüklendi.