Tuvalet eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Tuvalet eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 933 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet eğitimi
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben canım kaç zamandır uğraşıyorum soylemiyo bi türlü çok zorlanıyorum ya 🙄 daha hazır deil kendini tam olarak ifade edemiyo biraz daha mı beklesem iki yaşını doldurali iki ay oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama ara versen yine başa mi doneceksin öyle daha zor olmazmi🤔
Olmaz canım öncesinde bebekte sende tecrubeli oluyorsun nasıl davranacağını biliyorsun daha çabuk öğreniyorlar doktor arkadaşla konuştum o da öyle söyledi bırak dedi bir süre iki ay sonra tekrar dene dedi bende vazgeçtim

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Bende denedim öyle rahatsız olmadı 12 gün uğraştım farkettim ki kasları gelişmemiş kakasını 3 günde öğrendi çünkü o yüzden tekrar beze döndüm şimdi kakasını söylüyor yani ne ben ne de kızım bu süreçte yıpranmayalım diye bıraktım canım üstüne gittikçe bebekte travma oluyor
Kızınız kaç yaşında

Nisa.

Kayıtlı Üye
rank
Bugün zorla tuvalete goturuyom gitmek istemiyor

2 seferaltina kacirdi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bugün zorla tuvalete goturuyom gitmek istemiyor

2 seferaltina kacirdi
Biraz kendi haline bırak çocuklar sıkılıyorlar. Ama telkin et annecim çişin gelince söyle sen büyüdün artık gibi. Ya da oyuncağını al tuvalete oturttur hadi çişini yap yaptın mı aferin sana gibi örnek göstererek dene canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar