Sorum var Tuvalet eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye taş tarafından oluşturulan Tuvalet eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 336 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet eğitimi
Konbuyu başlatan Rukiye taş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar kızım 16 aylık tuvalet eğitimine başlamak istiyorum bu konuda bana ne önerirsiniz nasıl bir yol izlemem lazım
Canım bunun için daha çok küçük doktorlar bile 2 yaşın sonunda başlayın diyor şuan algılaması çok zor yani yine sen bilrsn ama

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kızım 16 aylık tuvalet eğitimine başlamak istiyorum bu konuda bana ne önerirsiniz nasıl bir yol izlemem lazım
Tercih senin yine canım ama bana göre daha çok erken benim kızım 27 aylık ama daha hala tuvalete yapmıyor götürürüm tuvalete orda yapmıyor geliyor beze yapıyor bende bayadir alistirmaya çalışıyorum ama tık yok bakalım hayırlısı ne zaman hazır hisseder ise o zaman yapar

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım bunun için daha çok küçük doktorlar bile 2 yaşın sonunda başlayın diyor şuan algılaması çok zor yani yine sen bilrsn ama
Bende öyle diyorum da etrafımdaki insanlar alıştır tam zamani gibi birçok şey söyleyince burada paylasmak istedim ilk çocuk olunca da açıkçası ne yapmam gerektiğini bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tercih senin yine canım ama bana göre daha çok erken benim kızım 27 aylık ama daha hala tuvalete yapmıyor götürürüm tuvalete orda yapmıyor geliyor beze yapıyor bende bayadir alistirmaya çalışıyorum ama tık yok bakalım hayırlısı ne zaman hazır hisseder ise o zaman yapar
Galiba çok erken dediğin gibi açıkçası ben çevreden birçok şey duyduğum için ne yapmam gerektiğini.bilemedim size danışmak istedim iyi ki de sormusum

Galiba çok erken dediğin gibi açıkçası ben çevreden birçok şey duyduğum için ne yapmam gerektiğini.bilemedim size danışmak istedim iyi ki de sormusum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende öyle diyorum da etrafımdaki insanlar alıştır tam zamani gibi birçok şey söyleyince burada paylasmak istedim ilk çocuk olunca da açıkçası ne yapmam gerektiğini bilemedim

İnsanları dinleem daha küçük o çocuk oğlumdan 2 ay küçük o yüzden boşver zamanı değil henüz canım akışına bırak sen

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
İnsanları dinleem daha küçük o çocuk oğlumdan 2 ay küçük o yüzden boşver zamanı değil henüz canım akışına bırak sen
Aynen canım normalde insanlara kulak asmam ama o kadar çok söyleniyor ki bıktım desem yeridir yine en doğrusu kulağımı tıkamak olacak çok teşekkür ederim paylaşımın için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen canım normalde insanlara kulak asmam ama o kadar çok söyleniyor ki bıktım desem yeridir yine en doğrusu kulağımı tıkamak olacak çok teşekkür ederim paylaşımın için
Rica ederim canım ağzı olan konuşuyor işte . Bir kulağından girsin diğerinden çıksın sana nir şey derlerse bebeğim daha hazır değil de geç

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bence yazı bekle hem kızın küçük hemde soğuk alır şimdi en doğru zamanı kızın kendi zaten belli eder benim kızım tam 2 yaşında öğrendi sadece 1 tane şort giydiriyordum kolaylık olsun diye 10 dk da bir tuvalete götürüyordum 1 hafta zor oldu sonra alıştı

Tüm sayfalar yüklendi.